رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
برپایی موکب درمانی دشتستان در عمود ۱۰۳۲/ ارائه خدمات درمانی به بیش از ۳۰۰۰ زائر کربلا

12 شهريور 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برپایی موکب درمانی در عمود ۱۰۳۲ مسیر نجف به کربلا جهت ارائه خدمات درمانی به زائرین اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست گفت: ۲۲ نفر از کارکنان داوطلب حوزه بهداشت و درمان جهت خدمت‌رسانی به زائرین کربلا همراه با تجهیزات و دارو به خاک عراق اعزام شدند.
خویشدوست افزود: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی، موکب شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با نام موکب حضرت ابوالفضل العباس در مسیر نجف به کربلا در عمود ۱۰۳۲ برپا شده و تاکنون به بیش از ۳ هزار زائر اربعین حسینی خدمات رایگان درمانی ارائه‌شده است.
وی با اشاره به اعزام و استقرار ۲۲ نفر از کادر بهداشتی و درمانی در عمود ۱۰۳۲ تصریح کرد: این تیم متشکل از پزشک متخصص، بهیار، پرستار، دارویار، ماما و تعدادی خدمتگزار و انتظامات می‌باشند که فعالیت خود را از ۶ شهریورماه آغاز کرده‌اند و خدماتی مانند ویزیت، پانسمان، تزریقات و دیگر خدمات سرپایی به زائرین مسیر نجف به کربلا ارائه نموده‌اند.
دکتر خویشدوست بیان کرد: در حال حاضر نیز موکب قمر بنی‌هاشم در عمود ۱۵۷ در مسیر نجف به کربلا با مدیریت مجتبی بحرینی، روزانه به‌صورت میانگین به ۳۰۰ زائر کربلا خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ضمن تقدیر و حمایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برپایی موکب درمانی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید گنجی برازجان، کانون بسیج جامعه پزشکی شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان در برپایی این موکب همکاری نموده‌اند.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
موکب.درمانی     اربعین     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >