جشنواره علمی، فرهنگی و ورزشی کارکنان اورژانس استان بوشهر برگزار شد/گزارش تصویری

8 مهر 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر از برگزاری جشنواره علمی، فرهنگی و ورزشی کارکنان اورژانس این استان خبر داد.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: به مناسبت روز ملی اورژانس 115 المپیاد علمی، فرهنگی و ورزشی در رشته‌های مختلف آمادگی جسمانی، طناب‌کشی، دارت، تنیس، کار با طناب در ارتفاع، بارفیکس، نقاشی و مهارت‌های علمی در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.
وی با تأکید به رعایت اخلاق اسلامی و حرفه‌ای در اورژانس اذعان داشت: شرکت‌کنندگان در این جشنواره باهدف ارتقای دانش و آگاهی عمومی درباره  خدمات اورژانس پیش بیمارستانی و نیز ترویج فرهنگ سلامت و ورزش، به رقابت‌های متنوعی پرداختند.
دکتر موسوی عنوان کرد: در این جشنواره، مسابقه‌ای در ایستگاه علمی به‌صورت سؤالات تخصصی و طبقه‌بندی در بخش‌های عمومی برای خانواده‌ها و تخصصی برای کارکنان برگزار شد.
رئیس اورژانس استان افزود: این جشنواره با حضور اعضای گروه‌های اورژانسی، پزشکان، پرستاران، دانشجویان و خانواده کارکنان اورژانس استان بوشهر برگزار شد.
دکتر موسوی خاطرنشان کرد: با توجه به ماهیت کار اورژانس و وجود استرس فراوان در کارکنان و خانواده‌هایشان هدف این جشنواره ضمن ایجاد محیطی شاد و افزایش روحیه همدلی بین کارکنان و خانواده کارکنان، تشویق جهت بالا بردن آمادگی علمی و فیزیکی و روحی برای ارائه خدمات بهینه به مددجویان و ارزیابی توانمندی‌های کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی استان است.
در بخش علمی، مسابقات مربوط به اطلاعات پزشکی و اورژانسی، ارائه سؤالات علمی و مشاهده نمونه‌های عملیاتی اورژانسی برگزار شد.
همچنین، در بخش فرهنگی، حسن غلامی طنزپرداز و مجری توانمند صدا سیما استان بوشهر به اجرا پرداخت و موسیقی محلی زنده برگزار شد.
 در بخش ورزشی نیز، مسابقات ورزشی مختلفی از جمله دارت، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی و صعود در ارتفاع و مسابقه نقاشی برای کودکان و خانواده پرسنل اورژانس در ایستگاه نقاشی برگزار شد.
در حاشیه جشنواره، مسابقاتی بین کارکنان که در سال جاری ازدواج‌کرده بودند برگزار شد و هدایایی تقدیم شد، همچنین به نفرات برگزیده جشنواره علمی فرهنگی و ورزشی نیز جوایزی و لوح تقدیر به رسم یادبود اهدا گردید.
این جشنواره به‌صورت استانی برگزار شد و از تمام شهرستان‌های استان کارکنان عملیاتی و ستادی و بیمارستانی حضور داشتند.
انتهای پیام/ ز.ن 50000

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
جشنواره.علمی.فرهنگی.ورزشی.استان.بوشهر     کارکنان.اورژانس     مسابقات.اطلاعات.پزشکی     ارزیابی.توانمندی‌     لوح.تقدیر     ازدواج    
کارکنان.عملیاتی     اورژانس.115    

تاریخ بروز رسانی:   8 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >