در شش‌ماهه اول سال ۱۴۰۲؛
بالغ‌بر ۲۳۰۰۰ بیمار از خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی برازجان بهره‌مند شده‌اند

25 مهر 1402
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: ۲۳ هزار و ۹۲۹ بیمار در شش‌ماهه اول سال ۱۴۰۲ از خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی برازجان بهره‌مند شده‌اند.

دکتر امین آزاد فر در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: خدمات تشخیصی ارائه‌شده به بیماران عزیز به‌صورت سرپایی و بستری بوده که از این تعداد بیمار، ۱۱ هزار و ۵۶۲ بیمار به‌صورت سرپایی و ۱۲ هزار و ۳۶۷ بیمار به‌صورت بستری خدمات تصویربرداری موردنیاز را دریافت و تحت درمان پزشکان قرار گرفته‌اند.
وی افزود: در بیمارستان شهید صادق گنجی خدمات مختلف تصویربرداری تشخیصی از جمله رادیوگرافی، ماموگرافی، سونوگرافی، سی‌تی‌اسکن و ام.آر. آی انجام می‌گیرد و این خدمات تشخیصی کمک بسیار شایانی به سرعت و دقت پزشکان در امر تشخیص و درمان بیماران دارد.
دکتر آزاد فر اضافه کرد: از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه امسال (شش‌ماهه اول سال)، تعداد ۲۳ هزار و ۹۲۹ بیمار از خدمات مختلف واحد خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خدمات تشخیصی را دریافت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های مستقر در واحد خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی از دستگاه‌های بروز و با کیفیت است، گفت: مرکز خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی برازجان علاوه بر دارا بودن دستگاه‌های باکیفیت و بروز، از کادر پرسنلی ماهر و پزشکان حاذقی برخوردار است و لذا مردم و بیماران خدمات تصویربرداری را با بهترین کیفیت دریافت خواهند کرد.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان همچنین تصریح کرد: ۲۷ کارشناس ماهر و توانا و همچنین پنج پزشک متخصص رادیولوژی حاذق مشغول ارائه خدمات تصویربرداری به بیماران عزیز می‌باشند که جا دارد از زحمات این عزیزان هم تقدیر و تشکر به عمل آوریم.
دکتر امین آزاد فر به تشریح آمار خدمات انجام شده پرداخت و گفت: ۱۰ هزار و ۷۴۶ بیمار از خدمت رادیولوژی، ۱۹۱ بیمار خدمت ماموگرافی، ۲ هزار و ۲۶۰ بیمار از خدمت سونوگرافی، ۷هزار و ۷۵۶ بیمار از خدمت ام.آر. آی و ۲ هزار و ۹۴۶ بیمار از خدمت سی‌تی‌اسکن بیمارستان شهید گنجی برازجان در این مدت بهره‌مند شده‌اند.
دکتر آزاد فر در خصوص قرارداد بخش خدمات تصویربرداری با بیمه‌های درمانی نیز اضافه کرد: تمامی خدمات تصویربرداری که در این بیمارستان ارائه می‌گردند بر اساس بیمه‌های پایه و همچنین بسیاری از بیمه‌های مکمل بوده و با نرخ دولتی به بیماران و مراجعین عزیز ارائه می‌گردد لذا پرداختی از جیب مراجعین و بیماران در مقایسه با بخش‌های خصوصی بسیار پایین‌تر است.
 انتهای پیام/ ب.ا ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تصویربرداری     دکتر.محمدامین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   25 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >