سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان:
صنعت منطقه با متولیان حوزه سلامت شهرستان کنگان همکاری بیشتری داشته باشد

27 آذر 1402
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: همکاری مجموعه نهادهای شهرستان و به‌خصوص صنعت منطقه با متولیان حوزه سلامت شهرستان کنگان لازم و ضروی است.

فاطمه آهو خوش در نشست هم‌اندیشی نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه با رؤسای شبکه‌های جنوب استان بوشهر به تشریح وضعیت کلی شهرستان، مسائل و مشکلات و نیازهای پیش رو در حوزه ستاد و شبکه بهداشت پرداخت و ااظهار داشت: باید ابزارهای خدمت به مردم تأمین گردد تا بتوانیم مطابق انتظارات به جامعه خدمت کنیم.

وی تصریح کرد: در این راستا اختصاص امکانات و تجهیزات و دیگر نیازمندی‌های مربوط به خدمات بهداشتی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم مورد انتظار است و این مهم با تعامل و همکاری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان ذیربط امکان‌پذیر است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: نگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نگاه عدالت محور است.

وی با تأکید بر اینکه مدیران صنعت نفت باید توجه بیشتری به بهداشت و درمان در مناطق عملیاتی داشته باشند، ادامه داد: این موضوع بیانگر آن است که به خاطر حضور صنعت در منطقه، تعداد مراجعین به حوزه سلامت شهرستان، افزایش بسیار عجیبی یافته است، درصد بسیار بالایی از مراجعین ما در حوزه سلامت شهرستان کنگان مربوط به خانواده بزرگ صنعت هستند.

آهو خوش با اشاره به اینکه حوزه سلامت و صنعت منطقه، دو مقوله به هم تنیده، تفکیک‌ناپذیر، مرتبط و به‌شدت روی همدیگر تأثیرگذار هستند، تأکید کرد: صنعت منطقه باید در اولویت و اهم برنامه‌های خود، حوزه سلامت شهرستان کنگان را ببینند.

این مقام مسئول گفت: امیدواریم با حمایت‌های بهداشت و درمان و صنعت نفت استان بوشهر، بتوانیم گام‌های مهمی را در راستای توسعه ارائه خدمات و جلب رضایت شهروندان برداریم که این امر جز با همت و همراهی، همدلی و پشتیبانی مدیران صنعت در منطقه محقق نخواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از خدمات شبانه‌روزی مدافعان سلامت به مردم شهرستان گفت: تمام قشرهای مختلف مردم قدردان این تلاش‌ها بوده و بی‌شک اجرا این خدمات در پیشگاه خداوند متعال محفوظ است و با ارائه راهکارهای مناسب، برای تأمین نیازهای بیان‌شده و برطرف نمودن مشکلات، قول مساعد داد.

حجت‌الاسلام موسی احمدی افزود: کاستی‌های حوزه بهداشت و درمان و ایجاد زیرساخت و بسترهای مناسب یک ضرورت است و همه مسئولان باید در این زمینه با احساس مسئولیت و دغدغه، برنامه‌ریزی عملیاتی داشته باشند و برپایی و استمرار برگزاری این‌گونه جلسات با هدف حفظ و ارتقای شاخص‌های بهداشتی ادامه‌دار و مستمر باشد.

وی ادامه داد: به‌منظور همگرایی بیشتر با سایر شرکت‌های نفت و گاز منطقه نظیر منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، مجتمع گاز پارس جنوبی و شورای راهبردی پتروشیمی جلساتی مشترک برگزار شود.

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هدف، ارائه خدمت به مردم است و امیدوارم با توجه به اطلاعات و ظرفیت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بتوانیم شاهد همکاری دوجانبه بیشتری با هدف افزایش کیفیت خدمات باشیم.

 نشست هم‌اندیشی روسای شبکه بهداشت و درمان چهار شهرستان کنگان، دیر، جم و عسلویه و رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

نشست روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های جنوب شهرستان با حجت‌الاسلام دکتر موسی احمدی نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی در راستای تقویت برنامه‌های بهداشتی و درمانی استان، بررسی چالش‌ها و مسائل و مشکلات بهداشت و درمان، توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی به‌ویژه پروژه‌های عمرانی در حال ساخت‌وساز و ارتقاء سطح سلامت مردم استان انجام شد و وضعیت و در خصوص مسائل بهداشت و درمان جنوب استان بوشهر بحث و بررسی صورت گرفت.

در این نشست رؤسای چهار شهرستان ضمن بیان عملکرد و اقدامات شبکه بهداشت و درمان به مشکلات، کمبودها و چالش‌های پیش رو اشاره و بر لزوم توجه بیشتر به بخش بهداشت و تغییر وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی که بخش فعال بدنه بهداشت محسوب می‌شوند تأکید و مطالبات و راهکارهای اجرایی جهت ارتقاء برنامه واحدها را ارائه دادند.

 

در این نشست حجت‌الاسلام موسی احمدی نماینده مجلس شورای اسلامی چهار شهرستان کنگان دیر جم و عسلویه و روسای چهار شبکه بهداشت و درمان شهرستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مسئول حراست و امور عمومی شبکه بهداشت و درمان کنگان، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، امور عمومی شبکه بهداشت و درمان عسلویه، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و امور عمومی بیمارستان کنگان نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
صنعت     حوزه.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     فاطمه.آهوخوش     موسی.احمدی    

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >