سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تأکید کرد؛
لزوم فراهم کردن بسترهای لازم برای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به بازنشستگان

27 دی 1402
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: فراهم کردن بسترهای لازم برای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر و بهتر به بازنشستگان در حوزه‌های موردنیاز آن‌ها لازم و ضروری است.

فاطمه آهو خوش ضمن خیرمقدم به مسئول کانون بازنشستگان و هیئت همراه، بیان داشت: بازنشستگان نور چشم ما هستند، آنان زحمات فراوانی برای ارتقای کمی و کیفی سازمان متحمل شدند و همه دستاوردهای امروز ما مرهون زحمات آنان در سال‌های گذشته است.
آهو خوش بابیان اینکه باید کرامت و جایگاه بازنشستگان، پیشکسوتان همواره مدنظر باشد، گفت: استفاده از تجربیات این عزیزان و همچنین بر بهره‌مندی بازنشستگان عزیز از امکانات رفاهی ازجمله دریافت وام و سفر ضروری است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در خصوص مطالبات و افزایش حقوق بازنشستگان بهداشت و درمان، بیمه درمان و اعطای تسهیلات و همچنین پرداخت مطالبات ذخیره مرخصی استحقاقی مناطق محروم و پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال‌های قبل نیز تأکید کرد.
رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: تمام تلاش این کانون سلامتی سالمندان است و امیدواریم در این راستا بتوانیم گام‌های مؤثری برداریم و ان‌شاءالله با حمایت و مشارکت مسئولین ذی‌ربط در آینده‌ای نزدیک، بازنشستگان و سالمندان از همه خدمات رفاهی و تسهیلات موردنیاز بهره‌مند شوند.
 محمدمهدی خوشابی با تأکید بر قانونی بودن خواسته‌های بازنشستگان اضافه کرد: کلیه معوقات بازنشستگان با تمام توان از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی و سایر مبادی ذیربط پیگیری می‌شود.
همچنین اعضای کانون بازنشستگان ضمن بیان دغدغه‌ها و مسائل بازنشستگان، از توجه‌ها و اقدامات دست‌اندرکاران حوزه سلامت به‌ویژه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نسبت به بازنشستگان و سالمندان تشکر کردند.
انتهای پیام/ م.س 3070
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     کانون.بازنشستگان     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >