آزمایشگاه مرکزی اهرم تنها آزمایشگاه دولتی استان که جواب آزمایش‌ها را با پیامک به مراجعه‌کنندگان ارسال می‌کند

4 بهمن 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: آزمایشگاه مرکزی اهرم تنها آزمایشگاه دولتی استان که جواب آزمایش‌ها را با پیامک به مراجعه‌کنندگان ارسال می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی بیان داشت: با تمهیدات اندیشیده شده تمامی جواب آزمایش‌ها در آزمایشگاه مرکزی اهرم با پیامک برای مراجعه‌کنندگان ارسال می‌شود تا این آزمایشگاه تنها آزمایشگاه دولتی استان باشد که از این فرآیند برای پاسخ گوئی به مردم بهره می‌برد.
وی تصریح کرد: دقت در آنالیز نمونه‌های آزمایشگاهی یکی از موارد مهم در هر آزمایشگاهی محسوب می‌شود که در آخرین اقدام صورت گرفته در آزمایشگاه مرکزی اهرم با خرید یک دستگاه الایزا اتوماتیک این مورد ارتقا یافته است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: آزمایشگاه مرکزی اهرم در حال حاضر تمامی تجهیزات موردنیاز برای هر نوع آزمایشی را دارا است و از این حیث نیاز به مراجعه مردم به خارج از شهرستان برای انجام آزمایش‌ها نیست.
رفیعی اظهار داشت: در نه‌ماهه نخست سال جاری ۱۲ هزار نفر به آزمایشگاه مرکزی اهرم مراجعه کرده‌اند که ۱۰۱ هزار نمونه آزمایشگاهی برای آن‌ها انجام‌شده است.
رفیعی افزود: آزمایش‌ها هورمونی نظیر تیروئیدها، اختلالات هورمونی بانوان، آزمایش پروستات، آزمایش ویتامین D، ذخیره آهن، آزمایش‌ها ویروسی نظیر هپاتیت B، هپاتیت C و ایدز در آزمایشگاه مرکزی اهرم انجام می‌شود.


انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید

کلمات کلیدی:
آزمایشگاه.مرکزی     ماه‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >