تشدید برنامه نظارت بر صنوف مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان کنگان

4 بهمن 1402
مسئول واحد سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از تشدید برنامه نظارت بر صنوف مواد غذایی و اماکن عمومی این شهرستان خبر داد.

نوید اسماعیلی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: در راستای برنامه طرح تشدید و نظارت و کنترل بهداشتی صنوف حساس و بازدید مشترک با ادارات دولتی مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان و همچنین نظارت‌های مستمر کارشناسان و بازرسین سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از ۱۵ دی‌ماه لغایت دوم بهمن‌ماه سال جاری مجموعاً ۶۲۱ مورد بازرسی از مراکز تهیه و توزیع و فروشی مواد غذایی و اماکن عمومی توسط بازرسین در سطح شهرستان کنگان صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: از این تعداد ۲۶۶ مورد بازدید از صنوف و واحدهای حساس (اغذیه‌فروشی‌ها، نانوائی‌ها، رستوران‌ها، بیرون برها و...) است.
اسماعیلی افزود: در طی بازدید مشترک شبکه بهداشت با اداره تعزیرات حکومتی شهرستان، اداره صمت، اتاق اصناف، دامپزشکی، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی و ...۳۲ واحد تهیه و عرضه مواد غذایی مورد بازرسی قرار گرفتند.
وی خاطرنشان کرد: دران مدت ۱۴ مورد اخطاریه بهداشتی صادر گردیده و ۱۲۳ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد غذایی آشامیدنی؛ آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف جمع‌آوری و معدوم شد.
مسئول واحد سلامت ضمن تقدیر از بازرسین سلامت محیط شبکه بهداشت کنگان که در هر شرایط آمادگی لازم جهت پیگیری مسائل و مشکلات و شکایات بهداشتی را دارند و همچنین تشکر از همکاری مقامات شهرستانی، قضایی، انتظامی و سایر ادارات مرتبط، خاطرنشان کرد: مسئولین استانی و شهرستانی از بازرسین و کارشناسان سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در خصوص اجرای برنامه‌های بهداشتی حمایت کنند.


انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نظارت.بر.صنوف     نوید.اسماعیلی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >