دیدار چهره به چهره رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با مردم شهرستان کنگان در کاروان خدمت دولت سیزدهم

9 بهمن 1402
در راستای سفر استاندار به شهرستان کنگان، دستگاه‌های اجرایی مختلف در محل مصلی کنگان پاسخگوی سوالات و مشکلات مردمی بودند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان؛ میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به‌منظور دیدار چهره به چهره مردم شهرستان کنگان با رئیس و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
برنامه میز خدمت با حضور معاونین استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان بوشهر در قالب کاروان خدمت دولت سیزدهم در مصلای شهدای محراب کنگان برگزار شد.
در این برنامه رئیس دانشگاه، معاون غذا و دارو دانشگاه ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ،مدیر حراست و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت پاسخگویی به مردم حضور داشتند.
در این دیدار مشکلات مراجعه‌کنندگان مطرح شد و با توجه به درخواست آنان دستورات و تمهیدات لازم صادر گردید.
از دیگر اهداف سفرهای کاروان خدمت به شهرستان‌های این استان، برگزاری نشست مشترک شورای اداری استان و شهرستان است تا ضمن دیدار چهره به چهره با مردم، مهم‌ترین طرح‌های عمرانی و اقتصادی موردبررسی قرارگرفته و برنامه‌ریزی مناسبی در حوزه توسعه و پیشرفت عمرانی و اقتصادی انجام شود.
در این دیدارها، ۱۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال تسهیلات در حوزه اشتغال، وام کارگشایی و ضروری به افراد تخصیص یافت، همچنین ۲۰۰ میلیون ریال فاکتورهای درمانی و کمک درمانی افراد محروم توسط هلال‌احمر استان تقبل هزینه شد.


انتهای پیام/ م.ص_ 4020  
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     میز.خدمت     کاروان.خدمت     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >