رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
۵ پروژه بهداشتی درمانی در تنگستان افتتاح، آغاز عملیات اجرایی و رونمایی از تجهیزات می‌شود

16 بهمن 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: ۵ پروژه بهداشتی و درمانی شامل دو خانه بهداشت، یک پایگاه سلامت افتتاح، یک پایگاه اورژانس عملیات اجرایی آنها آغاز و همچنین از تجهیزات آزمایشگاه مرکزی اهرم در بهمن‌ماه سال جاری رونمائی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی بیان داشت: خانه بهداشت کری، خانه بهداشت گورک جمال و پایگاه سلامت مسکن مهر اهرم افتتاح خواهد شد، از دستگاه آلایزا اتوماتیک در آزمایشگاه مرکزی اهرم رونمائی می‌شود و اورژانس جاده‌ای بوالخیر عملیات اجرائی آن آغاز می‌گردد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: خانه بهداشت گورک جمال با توجه به افزایش جمعیت در مرکز خدمات جامع سلامت پهلوان کشی بااعتبار ۳ میلیارد تومان و زیربنای ۱۰۰ مترمربع افتتاح می‌شود.
رفیعی افزود: همه تلاش‌ها در جهت نوسازی خانه‌های بهداشت در حال انجام است و در همین زمینه خانه بهداشت روستای کری بااعتبار ۳ میلیارد تومان و زیربنای ۱۰۰ مترمربع به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: جهت سهولت و دسترسی سریع مردم در شهر اهرم به خدمات بهداشتی، پایگاه سلامت مسکن مهر در اهرم با زیربنای ۱۵۵ مترمربع و اعتبار ۵ میلیارد تومان افتتاح می‌گردد.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: با توجه به حادثه‌خیز بودن بخش دلوار تنگستان در منطقه بوالخیر، عملیات اجرائی پایگاه اورژانس جاده‌ای بوالخیر بااعتبار ۳ میلیارد تومان و زیربنای ۱۲۵ مترمربع آغاز خواهد شد.
رفیعی تأکید کرد: در حال حاضر آزمایشگاه مرکزی اهرم یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های استان در بخش دولتی است که تمامی آزمایش‌های موردنیاز مردم در این آزمایشگاه انجام می‌شود و درواقع نیاز مردم به مراجعه به شهرستان‌های هم‌جوار را از این حیث مرتفع کرده است و با رونمائی از دستگاه آلایزا اتوماتیک به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان، ضمن بی‌نیازی این آزمایشگاه ازنظر تجهیزات، درصد دقت آزمایش‌های در مطلوب‌ترین درجه ممکن قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     دهه.فجر     ماه‎‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >