رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خبر داد؛
تکمیل پروژه طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در آینده‌ای نزدیک

17 بهمن 1402
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: پروژه طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان به‌زودی در آینده‌ای نزدیک تکمیل و افتتاح خواهد شد.

دکتر امین آزاد فر ضمن بازدید از پروژه طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان اظهار داشت: پروژه توسعه اورژانس بیمارستان شهید صادق گنجی در مساحتی حدود هزار و ۲۰۰ مترمربع در قسمت جلوی بیمارستان، کنار بخش اورژانس بزرگ‌سال فعلی ساخته و به ظرفیت اورژانس بیمارستان اضافه خواهد شد.
دکتر آزاد فر افزود: با توجه به فضای کم اورژانس بزرگ‌سال و اورژانس اطفال فعلی این پروژه به‌منظور افزایش ۳۰ تخت به ظرفیت اورژانس بیمارستان عملیات اجرایی آن آغاز شد و در دوطبقه همکف و طبقه اول در دست اجرا است.
وی درصد پیشرفت فیزیکی کار ساخت اورژانس را حدوداً ۷۵ تا ۸۰ درصد عنوان نمود و اشاره داشت: امید می‌رود با این روند پیشرفت کار، این پروژه عمرانی اوایل سال آینده در فصل بهار تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در خصوص اعتبار این طرح عمرانی اضافه کرد: اعتبار این طرح عمرانی بااعتباری بالغ‌بر ۲۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی استان بوشهر و همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأمین‌شده است.
دکتر آزاد فر در ادامه گفت: به علت کمبود فضای فیزیکی بخش اورژانس فعلی و حجم زیاد مراجعین به اورژانس بیمارستان در اغلب مواقع شبانه‌روز تعداد بیماران پذیرش‌شده بیش از ظرفیت بخش اورژانس بوده و گواه آن‌هم ضریب اشغال تخت بخش اورژانس بزرگ‌سال است که همواره از حد استاندارد بالاتر است.
دکتر آزاد فر اظهار امیدواری کرد: با افتتاح و راه‌اندازی بخش اورژانس در حال ساخت و اضافه شدن به ظرفیت فعلی اورژانس بی‌شک شاهد ارائه خدمات درمانی مطابق با استانداردهای بیمارستانی، با کیفیت و شایسته‌تری در خور شان و منزلت مردم شریف و بیماران محترم شهرستان دشتستان و استان بوشهر خواهیم بود.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در پایان از همه مسئولین شهرستانی و استانی که در اجرای این پروژه عمرانی دخیل بوده و کمک نموده‌اند تشکر و قدردانی نمود.
انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
بازدید     اورژانس     دکتر.محمدامین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   17 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >