رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
روزانه تعداد ۶۵۰ نفر از کارکنان بهداشتی درمانی در ایام نوروز مشغول ارائه خدمت در شهرستان بوده‌اند

18 فروردين 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در تعطیلات نوروزی از ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ الی ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ روزانه ۶۵۰ نفر از کارکنان بهداشتی و درمانی در بخش خصوصی و دولتی مشغول به ارائه خدمت به مسافران و شهروندان بوده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری ضمن تقدیر از تلاش همکاران حوزه سلامت برای تأمین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی افزود: در حوزه بهداشت در طی ایام نوروز، روزانه ۱۲ پزشک، ۴ دندان‌پزشک، ۱۲ بهیار و پرستار، ۱۸ مراقب سلامت، ۲۶ ماما و ۹۰ نفر سایر نیروها شامل مدیر، نیروی پذیرش، کارشناسان تغذیه و روان، کارشناس آزمایشگاه، غربالگری کم‌کاری تیروئید، رادیولوژی، مشاوره ازدواج، بهداشت محیط، راننده، کارشناسان ستادی که در مجموع در روزهای غیر تعطیل رسمی ۱۶۲ نفر و تعطیلات رسمی ۴۰ نفر کشیک بوده و خدمات و مراقبت‌های لازم را به شهروندان، مسافران نوروزی ارائه نمودند.
وی عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان را در ایام نوروز در چند بخش تشریح و اظهار کرد: در بخش خصوصی طی ایام نوروز مجموعاً ۱۵۷ نفر پرسنل که شامل، ۲۵ پزشک عمومی، ۳ دندان‌پزشک، ۲۵ متخصص، ۳۰ پرستار، ۳۰ پرسنل آزمایشگاه، ۴ نفر رادیولوژی و ۴۰ نفر در سایر بخش‌های پیراپزشکی در مراکز درمانی و پاراکلینیکهای بخش خصوصی فعالیت داشته‌اند.
دکتر حیدری بیان کرد: ۶۸ دارویار و ۱۱ داروساز در داروخانه‌های بخش خصوصی در شهرستان کار ارائه خدمات داروی و مشاوره را بر عهده داشته‌اند.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه درمان در طی ایام نوروز در بیمارستان‌های امیرالمؤمنین و سوانح سوختگی شهرستان گناوه در مجموع روزانه ۲۰۴ نفر پرسنل مشتمل بر ۳ پزشک عمومی، ۴۴ پزشک متخصص و یک پزشک طب اورژانس، ۱۴ پرستار و بهیار و پیراپزشک، ۲۰ ماما، ۲۱ نفر در بخش‌های پاراکلینیکی ۸۱ نفر در واحدهای پشتیبانی مشغول به ارائه خدمت بوده‌اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه اضافه کرد: علاوه بر خدمات مذکور ۳۸ نفر  از کارکنان فوریت‌های پزشکی ارائه خدمت در حوزه اورژانس در قالب پایگاه ثابت و سیار بر عهده داشته‌اند.انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تعطیلات.نوروزی     نوروز1403     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >