معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
افتتاح ۷۷ پروژه حوزه سلامت در استان بوشهر/ ۷۴ پروژه فعال داریم

27 خرداد 1403
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در دولت شهید آیت‌الله رئیسی ۷۷ پروژه در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتتاح شده است.

دکتر اکرم فرهادی اظهار داشت: تمام پروژه‌های افتتاح شده‌ی ۳ سال دولت سیزدهم در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ۹۱ تخت بیمارستانی افتتاح شده و ۷۱۴ تخت بیمارستانی در استان بوشهر در حال ساخت است.

وی بابیان اینکه در دولت سیزدهم، پنج پروژه بیمارستانی به متراژ ۷۱ هزار مترمربع در استان بوشهر در دست اقدام است تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل بیمارستان ۱۷ شهریور، بیمارستان جایگزین فاطمه زهرا (س)، بیمارستان اعصاب و روان، بیمارستان کنگان و بیمارستان عسلویه است.

دکتر فرهادی اضافه کرد: در سه سال گذشته تاکنون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌منظور ارائه هر چه‌بهتر خدمات به هم استانی‌های عزیزمان در سراسر استان توسعه زیرساخت‌های فیزیکی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی بیان کرد: این توسعه زیرساختی در حوزه‌های متنوع از جمله پایگاه‌های سلامت، خانه‌های بهداشت، مراکز دمات جامع سلامت شهری، پانسیون پزشکان و کلینیک‌های درمانی و انواع مراکزی که به‌نوعی خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی بوده است.

۷۴ پروژه فعال داریم

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۷۷ پروژه‌های که در مدت سه سال دولت شهید آیت‌الله رئیسی به بهره‌بردار رسیده است ۳۱ هزار و ۴۲۶ مترمربع و اعتباری بالغ‌بر ۵۵۲ میلیارد تومان را به خود اختصاص می‌دهد.

دکتر فرهادی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حال حاضر ۷۴ پروژه فعال با ۱۲۰ هزار مترمربع و ۵.۵ همت اعتبار موردنیاز است.

وی اظهار داشت: تکمیل و بهره‌برداری از ۷۴ پروژه فعال می‌تواند بخش قابل‌ملاحظه‌ای از نیازهای بهداشتی، درمانی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را برطرف کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در سه سال اخیر نزدیک به ۷۰۰ نفر استخدام پیمانی و هزار و ۲۷۸ نفر تبدیل وضعیت ایثارگری شده‌اند.

دکتر فرهادی اضافه کرد: با رایزنی‌های انجام گرفته با وزارت بهداشت و سازمان استخدامی، آزمون استخدام جهت مراکز جدید التاسیس و جایگزین بازنشستگان خارج شده در سه سال اخیر را در آینده نزدیک خواهیم داشت.

انتهای پیام /

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
نشست.خبری     افتتاح     پروژه.فعال     معاون.توسعه     دکتر.اکرم.فرهادی        

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >