سرپرست بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم خبر داد :
بهره‌مندی۲ هزار و ۴۳۰ بیمار از خدمات رادیولوژی دیجیتال در سه ماه گذشته

30 خرداد 1403
سرپرست بقیه‌الله‌الاعظم(عج) دیلم گفت: طی سه‌ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۲ هزار و ۴۳۰ نفر به رادیولوژی بیمارستان بقیه‌الله الاعظم عج دیلم مراجعه کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بقیه‌الله‌الاعظم(عج) دیلم؛ اشکان لیراوی افزود: واحد رادیولوژی این مرکز به‌صورت شبانه‌روزی  فعال بوده و خدمات رادیولوژی را در تمامی روزهای هفته ارائه می‌دهد.

وی افزود: طی سه ماه  ابتدای سال جاری ۲۴۳۰ نفر به این واحد مراجعه کرده‌اند و از خدمات سی‌تی‌اسکن و دستگاه تصویربرداری دیجیتال دندانپزشکی (OPG) بهره‌مند شده‌اند .

سرپرست بیمارستان بقیه‌الله(عج)  بر ارائه خدمات باکیفیت به مردم تأکید کرد و افزود: همه دستگاه‌های موجود در واحد رادیولوژی به‌صورت منظم توسط شرکت‌های مجاز دارای پروانه فعالیت از سازمان انرژی هسته‌ای کنترل کیفی می‌شوند و همه سعی و تلاش بقیه‌الله‌الاعظم(عج) دیلم بر ارائه خدمات بهتر و باکیفیت‌ در همه بخش‌ها خصوصاً بخش رادیولوژی است چراکه مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند.

وی خاطرنشان کرد : اکنون بخش رادیولوژی این مرکز درمانی مجهز به دستگاه‌های باکیفیت و مجهز می‌باشد که این امر, جز به همت خیرین محترم و دلسوز شهرستان میسر نمی‌شد و نیاز این شهرستان را در بخش تصویربرداری برطرف می‌کند. 

لیراوی گفت: بخش تصویربرداری دارای دو دستگاه رادیولوژی دیجیتال ثابت، یک دستگاه رادیولوژی پرتابل، یک دستگاه سونوگرافی، یک دستگاه سونو اکو، یک دستگاه تصویربرداری دیجیتال (OPG  ) و یک دستگاه سی‌تی‌اسکن بوده که وجود سیستم پکس جهت ارسال تصاویر در کوتاه‌ترین زمان ممکن، باعث سرعت در تشخیص مشکل بیماران به‌وسیله پزشکان شده است .

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
رادیولوژی     اشکان.لیروای     بیمارستان.بقیه‌الله‌الاعظم(عج)     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   30 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >