سرپرست بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم خبر داد؛
مراجعه ۱۴ هزار و ۶۲۵ بیمار در سه ماه اخیر به اورژانس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم

4 تير 1403
سرپرست بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم گفت: در سه ماه اخیر ۱۴ هزار و ۶۲۵ بیمار جهت دریافت خدمات درمانی به اورژانس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم مراجعه داشته‌اند.

اشکان لیراوی در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم گفت: از ابتدای اسفندماه ۱۴۰۲ تا اردیبهشت‌ماه سال جاری بیش از ۱۴ هزار و ۶۲۵ نفر به اورژانس بیمارستان دیلم مراجعه و خدمات تشخیصی، درمانی را دریافت نمودند.

وی اظهار داشت: از این تعداد مراجعین به اورژانس بیمارستان هزار و ۶۳۴ بیمار با تشخیص پزشکان معالج بستری موقت شده‌اند و تعداد هزار و ۳۹۳ نفر با حال مساعد ترخیص بهبودی و تعداد ۲۰۴ بیمار دیگر با رضایت شخصی بیمارستان را ترک و تعداد ۵ بیمار متأسفانه فوت کرده‌اند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت رسیدگی به بیماران قلبی در ساعات اولیه بروز مشکلات قلبی و عروقی تصریح کرد: در این سه ماه اخیر تعداد هزار و ۶۳۴ نفر اقدامات تشخیصی اعم از نوار قلب استفاده کردند.

سرپرست بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم اضافه کرد: تعداد ۳۲ بیمار جهت اقدامات تکمیلی درمانی به شهرستان‌های دیگر اعزام شدند که لازم میدانم از زحمات واحد اعزام مستقر در این مرکز درمانی تشکر کنم.

لیراوی ضمن اشاره به خدمات سرپایی ارائه شده در بیمارستان گفت: درمانگاه تخصصی بیمارستان بقیه‌الله الاعظم عج به‌صورت همه‌روزه جز روزهای تعطیل فعال بوده و خدمات درمانی را به بیماران و مراجعه‌کنندگان عزیز ارائه نموده و سعی ما بر تکمیل کادر متخصص این مرکز درمانی است.

وی ضمن تشکر و قدردانی و عرض خدا قوت تمامی پرسنل این مرکز درمانی که ارائه خدمت نموده‌اند، اظهار داشت: تمام تلاش تیم مدیریتی و پرسنل خدوم این مرکز درمانی بر ارائه خدمات با کیفیت‌تر به مردم این دیار شهیدپرور بوده است و همچنین امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی و همیاری مسئولین شهرستان در آینده نزدیک شاهد خدمات بیشتری در حوزه درمان شهرستان باشیم.

 

 

 

انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
اورژانس     اشکان.لیروای     بیمارستان.بقیه‌الله‌الاعظم(عج)     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >