معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
هدفمند کردن کمک‌های خیرین سلامت، یکی از مهم‌ترین اهداف مجمع خیرین سلامت است

4 تير 1403
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: مجمع خیرین سلامت می‌تواند به‌عنوان یک بازوی قوی در کنار سلامت جامعه قرار بگیرد و با این مجمع می‌توان کمک‌های خیرین سلامت را هدفمند کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، فرامرز صیادی در اولین مجمع خیرین سلامت تنگستان در این شبکه اظهار داشت: همواره کمک‌های خیرین سلامت در بخش‌های مختلف بهداشتی و درمانی گره‌گشای مشکلات بهداشت و درمان بوده است و باید کوشید با هدفمند کردن این کمک‌ها بیش‌ازپیش مردم را از آن بهره‌مند ساخت.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: شهرستان تنگستان با ۸۵ هزار نفر جمعیت و بافت عمدتاً روستایی نیاز به همیاری خیرین سلامت دارد که امیدواریم با تشکیل این مجمع با افزایش امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در بهبود و ارتقاء خدمات به مردم موفق‌تر باشیم.

مهندس صیادی تصریح کرد: خدمات سلامت دارای گستردگی بسیاری است تا جایی که از پیش از تولد یک نوزاد تا دوران پیری این خدمات ادامه دارد و این مهم خود اهمیت توجه به مسئله سلامت توسط خیرین سلامت را بیش‌ازپیش مشخص می‌کند...

 

خوشا به حال انسان‌هایی که خودشان را در مقابل خدا ناچیز می‌بینند و دست افتادگان و دیگران را می‌گیرند

 

مسئول اداره سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خوشا به حال انسان‌هایی که خودشان را در مقابل خدا ناچیز می‌بینند و دست افتادگان و دیگران را می‌گیرند.

حجت‌الاسلام محمود عبدالهی با تقدیر از خیرین سلامت اظهار داشت: نیکی و نیکو بودن تنها در عبادت کردن نیست بلکه کسی که بامحبت و از سر شوق به دیگران هدیه می‌کند کاری که انجام می‌دهد از عمل کسی که هرروز در حال عبادت است بهتر و بالاتر است.

مسئول اداره سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: به گفته پیامبر اکرم (ص) دارای انسان با صدقه دادن کم نمی‌شود بنابراین نترسید و دارایی‌تان را درراه خدا اعطا کنید.

 

انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
خیرین.سلامت     معاون.بهداشتی     فرامرز.صیادی     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >