رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
در سال‌های پرفرازونشیب سیاسی کشور، دانشگاه‌های استان بوشهر شاهد مدیریتی کم تنش و موفق بودند/ گزارش تصویری

20 تير 1403
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس دشتی بیش از 30 سال از عمر خویش را در دانشگاه‌های استان و دفاتر نهاد رهبری گذراند و طی سال‌ها، و باوجود فراز و نشیب‌های مختلف سیاسی در سطح دانشگاه‌ها و کشور، دانشگاه‌های استان شاهد مدیریتی کم تنش و موفق بودند.

دکتر حسن ملکی‌زاده در مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: وی چهره‌ شناخته‌شده‌ای در دانشگاه است که تا به امروز خود را صرف خدمت در دانشگاه و حوزه دانشجویی استان و به‌ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کرده است.
وی اضافه کرد: تلاش‌های حجت‌الاسلام دشتی در عرصه آموزش، دانشجویی و فرهنگی طی سال‌های متمادی همواره با موفقیت همراه بوده است.
دکتر ملکی‌زاده تصریح کرد: وی یکی از مدیران خوب نهادهای نمایندگی در سطح کشور بودند و با روسای مختلف دانشگاه‌ها و با معاونین مختلف آموزشی، پژوهشی و دانشجویی تعاملی بسیار خوب و بایسته وجود داشت و کمترین تنشی در این حوزه‌ها وجود نداشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: یکی از موفقیت‌های حجت‌الاسلام عباس دشتی، کشف چهره‌ها و استعدادهایی بود که در حال حاضر از بزرگان استان و کشور محسوب می‌شوند.
دکتر ملکی‌زاده با اشاره به انتخاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا جمالی به‌عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان، بیان داشت: همه روسای دانشگاه‌ها و معاونین آنها، آمادگی دارند تا همانند گذشته یک همکاری تنگاتنگ، شایسته و بایسته با عزیزانم در نهادهای نمایندگی دانشگاه‌ها در استان داشته باشند و باقدرت و قوت، همکاری و تعامل در این مسیر را ادامه دهند تا آموزش، تعلیم و تربیت بسیار خوبی را در حوزه دانشجویی و فرهنگی شاهد باشیم.
وی اضافه کرد: دانشگاه حوزه‌ای است به‌غایت خاص و متفاوت از سایر حوزه‌ها و می‌طلبد که با مدیریتی با درایت و تدبیر، رسالتش انجام شود.
آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر، با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین میراحمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادقی مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، استاندار، رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی، روسای دانشگاه‌های استان و سایر مسئولین استانی برگزار شد.

انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عباس.دشتی     نهاد.رهبری        

تاریخ بروز رسانی:   20 تير 1403

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >