فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:
خدمت به خانواده‌های ایثارگران از وظایف تمام دستگاه‌های دولتی است

28 بهمن 1394
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: همه ما خود را مدیون شهدا و ایثارگران دانسته و تمامی دستگاه‌های دولتی باید بتوانند بیش از پیش به خانواده‌های این عزیزان خدمت کنند.

سردار فتح الله جمیری در مراسم تقدیر از فرزندان کارکنان ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: روحیه جهاد و شهادت روحیه بسیار بالایی است و در مقاطع مختلف، کشور را از آسیب دشمنان حفظ کرده است.
وی رمز موفقیت انقلاب اسلامی را داشتن روحیه جهادی و ایثارگری دانست و افزود: بخش عمده ای از موفقیت های انقلاب اسلامی مرهون مردمی است که در صحنه های مختلف انقلاب حضور داشته اند و تا زمانی که به مسایل دینی و اسلامی پایبند باشیم آسیبی به انقلاب وارد نخواهد شد.
سردار جمیری تصریح کرد: داشتن این روحیه اکنون در صحنه علم و دانش حایز اهمیت است و مقام معظم رهبری نیز بسیار به آن توجه داشته و توصیه می کنند باید تلاش مضاعف در این خصوص صورت گیرد.
وی اظهار داشت: جوانان و نوجوانان باید تحصیل را در اولویت کار خود قرار دهند زیرا پایه و اساس تمامی پیشرفت ها، پیشرفت علمی کشور است.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تقدیر از فرزند کارکنان ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی را بسیار به جا عنوان کرد و گفت: علاوه بر فرزندان، کارکنان ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی نیز به دلیل پرورش چنین فرزندانی شایسته قدردانی هستند.
گفتنی است مراسم تقدیر از فرزندان شاهد و ایثارپر ئانشپاه علوم پزشکی بوشهر به همت امورایثارگران دانشگاه برگزار شد.
در پایان این مراسم از فرزندان شاهد و ایثارگر دانشگاه تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ م.ف1026
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تقدیر     فرزند.کارکنان.ایثارگر     سپاه.امام.صادق(ع)     سردار.فتح‌الله.جمیری    

تاریخ بروز رسانی:   28 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >