به مناسبت گرامیداشت مقام زن صورت گرفت:
تقدیر از بانوان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

17 فروردين 1395
به مناسبت گرامیداشت مقام زن ،درمراسمی از بانوان کارمند دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شد.

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جمع بانوان کارمند دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از 70 درصد جمعیت کارکنان دانشگاه علوم بانوان هستند و این مسئولیت ما در مقابل بانوان را سنگین‌تر می‌کند.
دکتر عزیزنژاد در این نشست که با تلاش دفتر بانوان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد افزود: پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تغییر بینش در مورد بانوان در جامعه ایجاد شده و در دانشگاه علوم پزشکی نیز درصد بالایی دانشجویان این دانشگاه دختران هستند.
وی تصریح کرد: جامعه حاضر به توانایی بانوان پی برده است از این رو تصدی بسیاری از موقعیت‌های شغلی و پست های مهم در دستگاه‌ها برعهده بانوان قرار گرفته است.
دکتر عزیزنژاد بیان داشت: در افتخاراتی که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دو سال گذشته کسب کرده است بانوان سهم عمده ای داشته اند و این خدمات آنان اجر معنوی بسیار زیادی به همراه دارد.
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به نامگذاری سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، هدف ما نیز در دانشگاه علوم پزشکی استفاده صحیح و به موقع از توانایی‌های موجود در این مرکز است و حضور بانوان به عنوان قشر بزرگ کارکنان یکی از این توانایی ها محسوب می‌شود.
رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این نشست با هدف ارائه برنامه‌های پیش رو در امور بانوان به مدیران ارشد دانشگاه برگزار شده است تا فعالیت‌های آتی بانوان جامعه دانشگاهی را به درستی هر چه تمام تر تدوین کنیم.
دکتر شهناز پولادی افزود: تقویت مبانی شناختی و فکری زنان یکی از فعالیت‌های مهمی است که باید به صورت علمی، طراحی شده تا منجر به تقویت بنیاد خانواده گردد از این رو باید برنامه‌های بیشتری در این راستا تهیه و به اجرا در آید.
در پایان با اهدا شاخه‌های گل از بانوان تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.ف1026


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
گرامیداشت.مقام.زن     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     دکتر.شهناز.پولادی     علوم.پزشکی.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   17 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >