نشست هم اندیشی اعضای ستاد اقامه نماز استان با مدیران شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان

31 فروردين 1395
دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برنامه‌های فرهنگی سال 95 درحال تدوین است و این برنامه‌ها کاملا عالمانه و بدون موازی کاری و به سمت رشد می‌‍‌‌‌باشد.

حجت الاسلام مجتبی احمدی افزود: نوع نگاه ما به برنامه‌های اقامه نماز خشک و سخت افزاری نیست و تجهیزات لازم برای نمازخانه‌ها صورت گرفته و فضای معنوی لازم برای کارکنان و ارباب رجوع نیز فراهم شده است.
وی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی شبکه‌های بهداشت و درمان به صورت دو ماه یکبار متغیر است گفت: برنامه‌های فرهنگی شبکه با تأکید رییس دانشگاه ارسال خواهد شد و هدف ما در سال 95 این است که نظر سنجی در برنامه‌های مذهبی و فرهنگی صورت بگیرد.
وی تصریح کرد: درسال 95 فضای نمازخانه‌ها را ازلحاظ فرهنگی و لوازم جانبی مورد نیاز، تجهیز خواهیم کرد و درایام ماه مبارک رمضان وقبل از آن غباروبی مساجد و نمازخانه‌ها انجام خواهد شد.
حجت الاسلام احمدی اظهار امیدواری کرد: همانگونه که درحوزه سلامت فعال هستیم دربحث سلامت معنوی نیز پیشتاز باشیم تا بتوانیم به وظیفه‌ای که به ما محول کرده‌اند به نحو احسن عمل کنیم و مورد توجه ویژه امام زمان(عج) قرار بگیریم .
حجت الاسلام صفا امام جماعت شبکه کنگان نیز با تشکر از مسئولان شبکه اظهار امیدواری کرد برنامه‌های فرهنگی هرچه باشکوه‌تر و با بار معنوی بیشتر برگزار شود.

مسئولان به دلیل نقش الگويي که دارند بايستي درنمازهای جمعه و جماعت حضور فعال داشته باشند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز از امام جماعت شبکه به خاطر برپایی نماز جماعت و مساعدت درامور نماز خانه و حضور به موقع درانجام فریضه نماز قدردانی کرد و افزود: امید است در زمینه مسایل فرهنگی و دینی نیز همکاری لازم با این شبکه به عمل بیاید.
مهندس محمد بازیاری با اشاره به اینکه می‌بایست در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان برای طرح سلامت معنوی، فرهنگ سازی شود و همکاری بیشتر از ناحیه مسئولان و مدیران بیمارستان در این زمینه صورت گیرد، افزود: باتوجه به اینکه نماز نقش سازنده در زندگي اجتماعي و فردي دارد و بهترين راه پيشگيري از گناهان است، همه به ویژه مسئولان به دلیل نقش الگويي که دارند بايستي بيشتر به اين امر اهميت دهند و خودشان يكي از اقامه كنندگان نماز باشند و در نمازهای جمعه و جماعت حضور فعال داشته باشند.
مسئول کمیته فرهنگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز بیان داشت: برنامه ریزی که برای امام جماعت شبکه انجام می‌شود تنها بحث نماز نبوده بلکه فعالیت‌هایی در زمینه‌های فرهنگی نیز در نظر گرفته شده و موضوعاتی همانند احکام، مباحث عقیدتی و شرعی و پرسش و پاسخ در زمینه های مذهبی انجام می‌شود و شبکه آمادگی خود را برای اجرای برنامه‌های فرهنگی سال 95 اعلام می‌دارد.
انتهای پیام.م.س/3070
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     ستاد.اقامه.نماز     حجت‌الاسلام.مجتبی.احمدی     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >