نشست هم‌اندیشی ستاد اقامه نماز دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه

18 ارديبهشت 1395
نشست هم‌اندیشی ستاد اقامه نماز دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در دفتر رییس شبکه گناوه برگزار شد.

در این نشست دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه با ابراز رضایت از اجرای برنامه‌های فرهنگی سال 94 شبکه و بیمارستان گناوه اظهار داشت: در برنامه‌های فرهنگی سال 95 سعی شده برنامه‌ها با محوریت مساجد و نمازخانه‌های شبکه و بیمارستان‌ها و با اهتمام امام جماعت این مراکز انجام گیرد.
حجت‌الاسلام مجتبی احمدی با اشاره به اینکه بیشترین روحانی را دانشگاه علوم پزشکی بوشهر داراست افزود: در هر بیمارستان یک یا دو روحانی فعال هستند و علاوه بر برپایی نماز جماعت، برنامه‌های فرهنگی نیز ویژه پرسنل، بیماران و همراهان بیمار اجرا می‌کنند.
وی همچنین به تجهیز نمازخانه‌های شبکه‌ها و بیمارستان‌ها به وسایل و اقلام فرهنگی اشاره کرد و گفت: امسال نیز مانند سال قبل تزریق اقلام فرهنگی مانند قرآن، مفاتیح‌الجنان، مهر، جانماز، کتاب‌های موردنیاز و سنگ تیمم در بخش‌های بیمارستان ادامه خواهد داشت.
دکتر زکی زاده رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز در این نشست گفت: این شبکه آمادگی دارد هرگونه همکاری در جهت اقامه نماز و اجرای برنامه‌های فرهنگی به عمل آورد.
وی همچنین به اجرای طرح مشاوره قبل از ازدواج در شبکه گناوه اشاره کرد و افزود: مشاوره‌های قبل از ازدواج ویژه مزدوجان در قالب آموزش‌های روانشناسی و تربیتی به گونه مطلوب در شهرستان گناوه اجرا می‌شود.
انتهای پیام س / ر 2050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     ستاد.اقامه.نماز     دکتر.زکی‌زاده     حجت‌الاسلام.مجتبی.احمدی        

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >