اختصاص هزینه‌ای بالغ‌بر ده میلیارد ریال در سال ۹۴ برای نوسازی مراکز بهداشتی درمانی شهرستان گناوه

25 ارديبهشت 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: هزینه‌ای بالغ‌بر ده میلیارد ریال در سال ۹۴ برای نوسازی و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی شهرستان گناوه انجام‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ دکتر علی زکی زاده در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه افزود: بازسازی و بهسازی آموزشگاه بهورزی با هزینه‌ای بالغ‌بر 3 میلیارد ریال در کمتر از یک ماه و نیم در دی و بهمن‌ماه سال گذشته انجام و مورد استفاده قرار گرفت که این مرکز موجب ارتقای سطح اطلاعات و آموزش کارکنان بهداشتی می‌شود.
این مقام مسئول اضافه کرد: مرکز بهداشتی درمانی امام محمدتقی (ع)، مرکز امام محمد نقی (ع)، مرکز فاطمه زهرا (ع) با هزینه‌ای بالغ‌بر چهار میلیارد و 500 میلیون ریال که کمتر از دو ماه در اسفندماه سال گذشته و فروردین‌ماه سال جاری به‌صورت باکیفیت از لحاظ فضای فیزیکی و تجهیزات بازسازی و نوسازی شده‌اند و همچنین مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال نیز برای تجهیز تمامی مراکز شهری هزینه شده است.
دکتر زکی زاده تصریح کرد: احداث سالن‌های کنفرانس و اجتماعات شبکه بهداشت، بهسازی مرکز روستایی چهار روستایی، تجهیز و بهسازی مرکز بندر ریگ مخصوصاً در بحث اتاق cpr (احیای قلبی ریوی) از دیگر خدمات ارایه‌شده است.
وی ادامه داد: در سال 94 خدمات ارایه شده توسط شبکه بهداشت و درمان با تمام کمبودها و مشکلات در راستای برنامه تحول نظام سلامت با جدیت انجام‌شده که می‌توان به بیش از هفتادوسه هزار نفر ویزیت عمومی توسط پزشکان مستقر در مراکز بهداشتی درمانی و بیش از 44 هزار و پانصد نفر مراجعه به آزمایشگاه مرکزی شهرستان که با توجه به ارتقای دستگاه‌های جدید این آزمایشگاه یکی از باکیفیت‌ترین و دقیق‌ترین آزمایشگاه‌ها در سطح استان بوده اشاره کرد.
انتهای پیام /م.ن ۳۰۸۰

کلمات کلیدی:
نوسازی     مراکز.بهداشت.درمانی     دکتر.علی.زکی‍زاده     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >