نشست هم‌اندیشی مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با مدیران و اساتید دانشگاه‌های استان

29 ارديبهشت 1395
همزمان با میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) نشست هم‌اندیشی مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مدیران و اساتید گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌های استان در خصوص رصد فرهنگی سیاسی دانشگاه‌ها و اجرای طرح‌های راهبردی برگزار شد.

رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور مدیران و اساتید گروه معارف مراکز آموزشی استان در این نشست ابراز امیدواری کرد و افزود: وجود گروه‌های معارف اسلامی در دانشگاه به‌عنوان نماد فرهنگ دینی و ارزش‌های اسلامی امری ضروری و یک نعمت است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دشتی اضافه کرد: نظر به احساس نیاز فوری به تحول در مباحث فرهنگی بر اساس رصد و نیازهای فرهنگی و سیاسی دانشگاه‌ها و نقش راهبردی و خطیر گروه‌ها معارف در این راستا، انتظار می‌رود که گروه‌های معارف با پتانسیل و نگرش جدی‌تری نسبت به رسالت خویش در حوزه تحول مباحث فرهنگی و تقویت آرمان‌های انقلابی بپردازند.
وی خاطرنشان کرد: با الهام از آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و با توجه به منویات مقام معظم رهبری و نگاه جدی وی به سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها، درصدد هستیم که محصول دانشگاه که همانا انسان قرن 21 هست، زمینه‌ساز ظهور باشد و شایستگی لازم برای خلافت الهی را در سایه کسب تقوی و افزایش دانش و بینش خویش و بصیرت لازم با الهام از رهنمون‌های مقام معظم رهبری به دست آورد.
رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در ادامه خواستار تشکیل اتاق فکر توسط اساتید گروه معارف اسلامی در سطح مراکز آموزشی دانشگاه شدند.
در این نشست هرکدام از مدیران و اساتید گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌های استان به بیان مطالب و نقطه نظرات در زمینه مباحث راهبردی و رصد فرهنگی و سیاسی در سطح دانشگاه‌های خود پرداختند.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   29 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >