معارفه سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر

18 خرداد 1395
معارفه سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در جلسه شورای اداری شهرستان بوشهر که با حضور مسئولان محلی و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد، دکتر علیرضا حاجیونی به‌عنوان سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر معرفی شد.
در این جلسه از زحمات مهندس غلامرضا کهن رییس سابق مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در ارتقای شاخص‌های بهداشتی و پیگیری پروژه‌های عمرانی مرکز بهداشت تشکر شد.
مهندس غلامرضا کهن در این جلسه با اشاره به اینکه نعمت سلامتی و امنیت از نعمت‌های بزرگ خداوند است و باید قدردان آنها باشیم گفت: توفیقات به‌دست‌آمده در حوزه بهداشت حاصل تلاش تمامی همکاران در مراکز بهداشتی درمانی و همکاران فعال در عرصه بهداشت و درمان در بخش خصوصی است.
وی تصریح کرد: از تلاش تمام ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر و شهرهای چغادک، عالی شهر و خارگ، همچنین فرماندار، بخشدار بخش مرکزی و خارگ، دهیاران، شورای اسلامی شهر و روستا و بسیج جامعه پزشکی در جهت ارتقای سطح سلامت مردم شهرستان تشکر می‌کنم.
مهندس کهن انتخاب دکتر علیرضا حاجیونی را به‌عنوان سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر که سال‌ها در زمینه بهداشت تجربه دارد را انتخاب بسیار شایسته و مناسبی دانست و افزود: آرزوی توفیق و کسب رضای خداوند را برای وی از درگاه خداوند خواستار هستم.
عباس جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر تقدیرنامه و هدایایی را به‌پاس خدمات صادقانه و دلسوزانه مهندس کهن، به وی تقدیم و انتصاب دکتر حاجیونی به سمت سرپرست مرکز بهداشت شهرستان را تبریک گفت.
در این جلسه دکتر عزیز نژاد قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دانشگاه فرماندار شهرستان بوشهر، معاونین فرمانداری و مسئولین ادارات شهرستان بوشهر حضور داشتند.
انتهای پیام/ ا.ب 3000

کلمات کلیدی:
معارفه     مهندس.غلامرضا.کهن     دکتر.علیرضا.حاجیونی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   18 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >