نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی:
وضعیت بهداشت و درمان دشتی و تنگستان ارتقا می‌یابد/گزارش تصویری

4 امرداد 1395
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: به پشتیبانی مردم و همگام با مسئولین وضعیت بهداشت و درمان شهرستان‌های دشتی و تنگستان را ارتقا و بهبود می‌بخشیم.

دکتر سید کمال‌الدین شهریاری در نشست با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: باوجود همه تلاش‌های صورت گرفته و خدمت صادقانه پرسنل بهداشت و درمان استان، هنوز مردم ازنظر فضا، تجهیزات و نیروی انسانی در بخش بهداشت و درمان گلایه‌هایی دارند که با کمک مسئولان باید برطرف شوند.
وی تصریح کرد: من از تلاش پرسنل و مسئولین که با توجه به امکانات موجود در حال خدمت‌دهی هستند تشکر و درخواست می‌کنم که بیشتر از پیش به خدمات‌دهی به مردم منطقه بپردازند.
دکتر شهریاری بابیان اینکه ریز مشکلات باکار کارشناسی جمع‌آوری‌شده است، تأکید کرد: از دوستانمان در دانشگاه علوم پزشکی تقاضا می‌شود ما را به‌عنوان خادم مردم، حامی و پشتیبان خود بدانند و همگام و هم‌فکر باهم باهدفی مشترک قدم‌به‌قدم از طریق استان و وزارت خانه برای توسعه بهداشت و درمان استان تلاش کنیم تا از دغدغه مردم این منطقه کاسته شود.
وی بابیان اینکه تا رسیدن به استانداردهای ایده آل به‌خصوص در بخش سلامت فاصله‌داریم گفت: وجود تخت‌های خالی در بیمارستان‌های خورموج و اهرم بیانگر وجود کاستی در حلقه بهداشت و درمان است.
دکتر شهریاری بابیان اینکه استان بوشهر در حوزه بهداشت و درمان در زمینه فضا، تجهیزات و نیروی انسانی کمبود دارد افزود: وجود تخت‌های خالی در برخی بیمارستان‌ها باعث هدر رفت منابع، مصرف انرژی و معطل ماندن نیروی انسانی می‌شود.
وی بر ضرورت توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی شبانه‌روزی و خانه‌های بهداشت در استان تأکید کرد و گفت: مردم نجیب استان بوشهر نباید چوب نجابتشان را بخورند و انتظار دارم با همراهی مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بتوانیم حق‌وحقوق مردم را تأمین کنیم.
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: استان بوشهر به لحاظ نسبت‌های جمعیتی، مساحت و منابع به‌عنوان ثروتمندترین استان کشور معرفی می‌شود ولی هنوز این استان با مشکلات متعددی در بخش‌های مختلف روبه‌رو است.
وی بیان کرد: استان بوشهر بیشترین سهم منابع، بودجه و درآمد کشور را تأمین می‌کند اما در مقابل این‌همه ثروت در برخی از شهرهای این استان هیچ نشانه‌ای از رشد و توسعه‌یافتگی دیده نمی‌شود.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: متناسب با منابع عظیم نفت و گاز و مجتمع‌های صنعتی که در استان در سطح ملی خدمت‌رسانی و تولید ثروت می‌کنند آثار توسعه پایدار آنها در استان دیده نمی‌شود.
دکتر شهریاری افزود: در مقابل عوارض منفی که تأسیسات صنعتی برای استان داشته‌اند سهم آنها در توسعه و رشد پایدار استان ناچیز است.
دکتر شهریاری گفت: همه نیروهای استان باید با حمایت، پشتیبانی، تبادل اطلاعات، کمک، همدلی و همفکری بتوانند با کسب منابع بیشتر از کشور زمینه میزان خدمات در استان را ارتقا دهند.
وی با تأکید بر ضرورت خدمت‌رسانی به مردم اظهار کرد: در همین راستا هسته کمیته‌های تخصصی در فصل‌های مختلف تشکیل و تمام نیازها، کمبودها و پروژه‌های موردنیاز حوزه انتخابیه و محل تأمین اعتبار آنها مشخص‌شده است.
این نشست با حضور رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رؤسای بهداشت و درمان شهرستان‌های دشتی و تنگستان و جمعی از اعضای کمیته تخصصی بهداشت و درمان دفتر نمایندگی مردم دشتی و تنگستان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     نماینده.مجلس     نماینده.دشتی‌تنگستان     دکتر.سیدکمال‌الدین.شهریاری    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >