در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی:
ازآزادگان و رزمندگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شد

26 امرداد 1395
در آیینی با حضور تعدادی از مسئولان، از آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شد.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این مراسم گفت: با صبر و استقامت شما آزادگان، شهدا و رزمندگان بود که ما در حال حاضر شاهد پیشرفت‌های کشورمان در عرصه‌های مختلف هستیم.
دکتر حیدر عزیز نژاد با اشاره به اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از بهترین و پرافتخارترین دوران برای نظام و مردم ایران است، افزود: در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بسیاری از همکارانمان از ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند که افتخاری برای جامعه دانشگاهی محسوب می‌شوند.
اشاعه فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس یکی از سیاست‌های اصلی دانشگاه است
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: پاسداشت ارزش‌های دفاع مقدس و افتخاراتی که در طول این سال‌ها کسب‌شده از سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی ‌است و اشاعه این فرهنگ اصیل را ازجمله وظایف خود می‌دانیم.
وی ضمن عرض تبریک به آزادگان سرافراز و خانواده‌هایشان که در این جلسه حضور داشتند، گفت: بخش عظیمی از کار بزرگی که آزادگان انجام دادند بر دوش خانواده‌هایشان بوده است که باتحمل، صبر و پایداری در این آزمون سربلند بیرون آمدند.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) بوشهر نیز اظهار داشت: آزادگان به خاطر اینکه اعتماد به خدا داشتند و صبر و پایداری از خود نشان دادند با سرافرازی به ایران اسلامی بازگشتند.
حجت‌الاسلام عبدالکریم اعلمی نژاد با تأکید بر اینکه شما آزادگان با توکل و عزت‌نفس به خودباوری رسیدید و توکل را برای جامعه به‌خوبی معنا کردید، ادامه داد: برخی از آزادگان ۱۰ سال با توکل بر خدا عزتمندانه همه شکنجه‌های دشمن را به جان خریدند و از اعتماد به خدا و ایمان دست نکشیدند و با صبر بر حول محور ولایت عزتمندانه به خانه برگشتند.
وی بابیان اینکه آزادگان دین خود را نسبت به‌نظام ادا کرده‌اند و این وظیفه را باید با رفتار خود بیش‌ازپیش حفظ کنند، گفت: آزادگان در اسارت توانستند صبر را به معنای واقعی تفسیر کنند.
حجت‌الاسلام اعلمی نژاد با اشاره به اینکه ورودی کلمه لااله‌الاالله ولایت است، اظهار داشت: اگر چیزی غیرازآن باشد دچار خطراتی جبران‌ناپذیر خواهیم شد.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) بوشهر با تأکید به اینکه همه امور باید بر محور ولایت باشد و بر این اساس حرکت کنیم، بیان داشت: همان‌گونه که دستورات الهی، پیامبران و ائمه را باجان و دل به انجام می‌رسانیم باید دستورات ولایت‌فقیه نیز همین‌گونه اجرا کنیم چراکه اگر اینگونه نباشد همچون بقیه کشورها بدبخت خواهیم شد.
وی با تأکید بر اینکه شما آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس عزت را به ایران، تشیع و اسلام هدیه دادید، تصریح کرد: این مهم را با صبر خود به منصه ظهور رساندید و در حال حاضر نیز با گوش ‌به ‌فرمان ولایت می‌توانید این کار را به‌خوبی ادامه دهید.
در این مراسم آزادگان به بیان خاطرات و شرح پاره‌ای از مشکلاتشان پرداختند و در پایان این مراسم از آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شد.

انتهای پیام/ س.م - 1021


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دفاع.مقدس     سالروز.ورود.آزادگان     رزمندگان     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     حجت‌الاسلام.عبدالکریم.اعلمی‌نژاد    

تاریخ بروز رسانی:   26 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >