مسئول اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
باب جبهه و جهاد بسته نشده/ اردوی جهادی لبیک به‌فرمان جهاد امام خامنه‌ای است

9 شهريور 1395
مسئول اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باب جهاد بسته نشده و همچنان از جبهه‌ها فراخوان نیرو می‌شود و اردوهای جهادی لبیک به‌فرمان جهاد امام خامنه‌ای است.

رضا زائری در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا بوشهر افزود: راه جهاد راه بی‌پایانی است که همچنان ادامه دارد و جهادگران بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بنا بر تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر شرکت در عرصه‌های مختلف سازندگی، فرهنگی و اجتماعی در مناطق محروم، با حضور در روستای باغان شهرستان دشتی از توابع بخش شنبه و طسوج از هرگونه خدمتی که در توان دارند دریغ نمی‌کنند.
وی بیان داشت: همه ما باید درجایی که حضور داریم برای سازندگی کشور عزیزمان تلاش کنیم و این نظام اسلامی که امید مستضعفان عالم است را به اوج و تعالی برسانیم.
زائری با مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی دانشجویان جهادگر بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: یادواره‌ای به‌منظور بزرگداشت شهدای روستای باغان با عنوان راه بی‌پایان برگزار شد که با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شد و در این یادواره قائم‌مقام رییس دانشگاه و معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه حضور داشتند.
دکتر حیدر عزیز نژاد در این یادواره از مردم منطقه باغان به‌عنوان مردمی صبور و غیرتمند یادکرد و از دانش آموزان و دانشجویانی که در ایام فراغت و استراحت خود به این منطقه آمدند و به خدمت‌رسانی به مردم مشغول‌اند تشکر کرد.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اردوهای جهادی را بسیار مفید و سازنده هم برای مردم منطقه و هم برای دانشجویان و دانش آموزان جهادی در جهت کمال و خودسازی عنوان کرد.
احمدرضایی عضو شورای اسلامی روستای باغان نیز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا بوشهر گفت: از لحظه ورود بسیجیان جهادی به روستای باغان، شورونشاط زایدالوصفی در مردم منطقه ایجادشده و فضای معنوی خاصی بر روستا حاکم شده است.
وی افزود: دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در زمینه‌های مختلف سازندگی و فرهنگی و برگزاری کلاس‌های آموزشی و تربیتی مانند قرآن، احکام، عقیدتی، کلاس‌های درسی و هنری و همچنین آموزش‌های بهداشت دهان و دندان خدمات ارزنده‌ای به اهالی مناطق باغان ارائه دادند که باعث رضایت مردم شده و ما به نمایندگی از آنان از این عزیزان تشکر می‌کنیم.
اردوی جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از سی‌ام مرداد آغازشده و تا پایان 12 شهریور ادامه دارد.
انتهای پیام س / ر 2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     رضا.زائری     احمد.رضایی     روستای.باغان    

تاریخ بروز رسانی:   9 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >