نصب و راه‌اندازی دستگاه دیجیتال و پرتابل رادیولوژی در بیمارستان بقیه‌الله اعظم (عج) دیلم

17 آبان 1395
رییس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم از نصب و راه‌اندازی دستگاه دیجیتال و پرتال رادیولوژی در این بیمارستان خبر داد.

دکتر ابراهیم قنواتی پور در این خصوص افزود: با توجه به اینکه زمان کنونی فناوری رادیولوژی با فیلم (آنالوگ) در دنیا از رده خارج‌شده با بهره‌برداری از این سیستم به میزان زیادی از هزینه‌های مصرفی بیمارستان در بخش رادیولوژی کاسته می‌شود.
وی تصریح کرد: افزایش کیفیت تصاویر، استفاده از پرتودهی کم برای تولید تصاویر باکیفیت بالا، عدم نیاز به تکرار از تصاویر مات، حذف سیستم ظهور و ثبوت و تاریکخانه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، سرعت در کار، انتقال آن از طریق سیستم پکس یا دیسک مغناطیسی، امکان چاپ مجدد و کم‌هزینه شدن عکس‌برداری ازجمله مزایای استفاده از دستگاه دیجیتال می‌باشد.
رییس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم اظهار کرد: دستگاه رادیولوژی پرتابل جهت بیماران اورژانسی در بخش و اورژانس باکیفیت بالا راه‌اندازی شد که این خود رضایتمندی بیماران را به دنبال داشت و خدمات تصویری را تسریع بخشید.
به گزارش روابط عمومی بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم دستگاه رادیولوژی دیجیتال از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های رادیولوژی بوده و از طرف هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خریداری و در این بیمارستان نصب‌شده است.

انتهای پیام/ ا. ص 4040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
راه‌ادنازی     دستگاه.رادیولوژی     دکتر.ابراهیم.قنواتی‌پور     بیمارستان.بقیه‌الله.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >