شش‌ماهه ابتدای سال جاری:
مراجعه بیش از 2200 نفر به رادیولوژی دیّر

18 آبان 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: طی شش‌ماهه ابتدای سال جاری بیش از دو هزار و 200 نفر به رادیولوژی مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی «عج» دیّر مراجعه کرده‌اند.

مهندس عادل مقدس در آیین تجلیل از کارکنان رادیولوژی شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با تبریک روز رادیولوژی افزود: حرفه رادیولوژی شغلی مهم و پرخطر است و تلاش و فعالیت شما که با در معرض خطر قرار دادن جان خود به امداد بیماران می‌شتابید نقش مؤثری در تشخیص و کمک به درمان بیماری‌ها دارد.
وی با اشاره به شعار امسال روز جهانی رادیولوژی تصریح کرد: شعار امسال روز جهانی رادیولوژی «غربالگری سرطان سینه» است که علم رادیولوژی و پرتونگاری نقش مهمی در تشخیص زودهنگام این بیماری و درمان به‌موقع آن دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر به برنامه کاری واحد رادیولوژی مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی «عج» دیّر اشاره کرد و اظهار کرد: واحد رادیولوژی این مرکز در دو شیفت و تا ساعت 12 و نیم شب فعال بوده و خدمات رادیولوژی را در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل ارایه می‌دهد.
وی بابیان اینکه به‌طور میانگین روزانه 12 نفر به واحد رادیولوژی دیّر مراجعه می‌کنند، گفت: طی شش‌ماهه ابتدای سال جاری دو هزار و 238 نفر به این واحد مراجعه کرده‌اند که دو هزار و 536 کلیشه نیز مصرف‌شده است که این موضوع نشان‌دهنده اعتماد مردم به خدمات رادیولوژی مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی «عج» دیّر و همچنین افزایش تعداد پرسنل رادیولوژی و تعداد شیفت‌های ارایه خدمت است.
مهندس مقدس بر ارایه خدمات باکیفیت به مردم تأکید کرد و افزود: همه دستگاه‌های موجود در واحد رادیولوژی به‌صورت سالانه توسط شرکت‌های مجاز دارای پروانه فعالیت از سازمان انرژی هسته‌ای کنترل کیفی می‌شوند و همه سعی و تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر بر ارایه خدمات بهتر و باکیفیت‌ در همه بخش‌ها خصوصاً بخش رادیولوژی است چراکه مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از تلاش‌ها و زحمات مهدی قاسمی، حسین شعرانی، مریم مفرج مکاری، عبدالرسول سروش و امیر حسینی تجلیل شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.جهانی.رادیولوژی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت‌درمان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   18 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >