بیش از هفتصد میلیون ریال وام تحصیلی به دانشجویان پرداخت شد

11 ارديبهشت 1396
بیش از هفتصد میلیون ریال وام تحصیلی به 137 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت شد.

مسئول اداره رفاه دانشجویی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعلان این خبر گفت: در این دوره تحصیلی، مبلغ هفتصد و 16 میلیون و 650 هزار ریال به 126 نفر از دانشجویان مجرد و 11 نفر از دانشجویان متأهل پرداخت شد.
سوسن سالک نژاد افزود: این میزان اعتبار در این دوره به افرادی پرداخت‌شده که در مرحله اول، پرونده‌های ناقص داشتند و یا بعد از اتمام دوره تحصیلی قبلی اقدام به ثبت‌نام کرده بودند.
وی اظهار داشت: به دانشجویان مجرد ماهیانه 750 هزار ریال و به دانشجویان متأهل، ماهیانه 980 هزار ریال و به ازای هر فرزند 400 هزار ریال حق اولاد تعلق می‌گیرد.
مسئول اداره رفاه دانشجویی معاونت فرهنگی دانشجویی بیان داشت: پس از گذشت یک نیمسال از شروع سال تحصیلی تا سقف اعتبارات مصوب هیأت امنا به دانشجویان واجد شرایط وام مسکن و تحصیلی تعلق می‌گیرد.
وی افزود: مدت استفاده از وام تحصیلی و مسکن در طول تحصیل با رعایت مقررات آموزش در دوره کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر 4 نیمسال تحصیلی، در دوره کارشناسی پیوسته حداکثر 8 نیمسال تحصیلی و در دوره دکترای عمومی حداکثر 14 نیمسال تحصیلی است.
سوسن سالک نژاد افزود: به‌تناسب منابع موجود به دانشجویان غیربومی و دانشجویانی که در خوابگاه‌های دانشجویی سکونت نداشته باشند و پس از گذشت یک نیمسال از شروع سال تحصیلی اجاره‌نامه دارای کد رهگیری مورد تأیید ارایه دهند وام مسکن پرداخت خواهد شد.
وی تأکید کرد: پرداخت وام تحصیلی و مسکن به دانشجویان سایر مقاطع تحصیلی طبق قانون ممنوع است.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اداره     رفاه     دانشجویی     معاونت.فرهنگی.دانشجویی     سوسن.سالک‌نژاد        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >