درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آزمون انفرادی نهمین المپیاد علمی دانشجویان

30 خرداد 1396
زهرا پولادی، مهرناز ذاکر شهرک، سیده ماهرخ موسوی و کیمیا مؤید دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حیطه‌های مدیریت نظام سلامت، فلسفه پزشکی، آموزش پزشکی و تفکر علمی در علوم پایه، موفق به راه‌یابی به مرحله آزمون گروهی المپیاد دانشجویی کشور شدند.

به گزارش مفدا بوشهر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعلان این خبر، موفقیت دانشجویان دانشگاه در این رقابت علمی را به اعضای هیأت علمی و دانشجویان تبریک گفت.
 دکتر سید سجاد اقبالی همچنین با تشکر از سرپرست واحد المپیاد، مسئولان حیطه‌های پنج‌گانه، مدرسین و کارشناسان متعهد و دلسوز افزود: نهمین المپیاد علمی در دو مرحله انفرادی و گروهی در 5 حیطه تفکر علمی در علوم پایه، مدیریت در نظام سلامت، استدلال بالینی، فلسفه پزشکی و آموزش پزشکی طراحی‌شده است.
وی بیان داشت: مرحله اول این آزمون به‌صورت منطقه‌ای و انفرادی با حضور 23 نفر از دانشجویان منتخب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در 5 حیطه استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه، مدیریت و سیاست‌گذاری در نظام سلامت، فلسفه‌ پزشکی و آموزش پزشکی در کلان منطقه 5 کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز روز جمعه 5 خرداد برگزار شد.
در دوره نهم المپیاد دانشجویی، طبق برنامه‌ریزی انجام‌گرفته از طرف وزارت بهداشت، دانشجویان هر یک از کلان منطقه‌های کشوری در قطب خود آزمون انفرادی را پشت سر گذاشتند و نتایج نهایی منتخبین آزمون انفرادی و گروهی در شهریورماه سال جاری اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/ س. ر 2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
المپیاد     المپیاد.دانشجویی     مفدا     نهمین.المپیاد.علمی     معاون.آموزشی     دکتر.اقبالی    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >