به زودی دستگاه رادیولوژی پیشرفته در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم نصب و راه‌اندازی خواهد شد

5 امرداد 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یک دستگاه رادیولوژی DR پیشرفته به بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم اختصاص‌یافته است که این دستگاه وارد بیمارستان شده و به زودی نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: با توجه به فاصله بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم با مرکز استان و همچنین آماده سازی بخش‌های خیر ساز این بیمارستان، دستگاه تمام دیجیتال رادیولوژی DR که از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های رادیولوژی است، خریداری و در حال حاضر وارد این بیمارستان شده است و مراحل نصب و راه‌اندازی آن به زودی انجام خواهد شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: قیمت دستگاه تمام دیجیتال رادیولوژی DR بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم، ۱۲ میلیارد ریال می‌باشد که با رایزنی‌های لازم با معاونت درمان وزارت بهداشت و تلاش و پیگیری نماینده مردم شریف شهرستان‌های بوشهر، گناوه ، دیلم وخارگ در مجلس شورای اسلامی به این بیمارستان اختصاص‌یافته است.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: این دستگاه قادر است گرافی‌های انجام‌شده را باکیفیت بالابر روی سی دی و کاغذ مخصوص چاپ کند و همچنین از دیگر ویژگی‌های این دستگاه این است که نیاز به هزینه‌های بالا برای ظهور گرافی‌های انجام‌شده بر روی فیلم نمی‌باشد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
دستگاه.رادیولوژی     رادیولوژی.پیشرفته     رادیولوژوی.DR     بیمارستان.بقیه‌الله.دیلم     رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری    
   

تاریخ بروز رسانی:   5 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >