با حضور معاون وزیر بهداشت؛
عملیات اجرایی توسعه بیمارستان زینبیه (س) خورموج آغاز شد/ گزارش تصویری

4 مهر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از آغاز عملیات اجرایی توسعه بیمارستان زینبیه (س) خورموج با حضور سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، نماینده شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی خبر داد.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه این آیین اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه توسعه بیمارستان زینبیه خورموج زینبیه خورموج با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال آغاز می‌شود و امیدواریم در اسرع وقت شاهد افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه باشیم.
وی با بیان اینکه این پروژه در متراژ هزار و ۵۰۰ مترمربع در مدت ۱۲ ماه اجرا خواهد شد تصریح کرد: یکی از بخش‌های زیربنایی و روبنایی هر جامعه، توسعه در بخش‌های مختلف به ویژه در حوزه بهداشت و سلامت است که امید است با توسعه بیمارستان زینبیه (س) خورموج شاهد ارائه خدمات باکیفیت‌تر به شهروندان عزیز باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کارفرمای این پروژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و شامل ۸ تخت آی.سی.یو، چهار تخت NICU (بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان) و ۱۰ تخت اعصاب و روان است که از محل کمک‌های ویژه وزارت نفت و وزارت بهداشت اجرا می‌شود.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.زینبیه(س)     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   5 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >