دفتر جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتتاح شد/ انتخاب سرپرست دفتر جهاد دانشگاهی در دانشگاه

21 بهمن 1398
دفتر جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر ۲۰ بهمن ماه با حضور نمایندگان این دو سازمان افتتاح و به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا؛ رییس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: در بحث‌های فرهنگی، آموزشی خصوصا آموزش پزشکی و حوزه آموزش‌های پزشکی و تخصصی، مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد معتبر آماده ارائه خدمت است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: در بحث های فرهنگی، آموزشی خصوصا آموزش پزشکی و حوزه آموزش های پزشکی و تخصصی مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد معتبر آماده ارائه خدمت است.
علی احمدی‌زاده اظهار کرد: همچنین آمادگی برگزاری استارتاپ‌ها و رویدادهای گوناگون در زمینه‌های علمی، دانشجویی و کارآفرینی را داریم.
وی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های خوبی نیز در حوزه اشتغال، تجاری‌سازی و فناری در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی در دسترس است. در مجموع هر کجا خلا و کمبودی احساس شده جهاد دانشگاهی وارد شده و تلاش داشته تا ضعف‌ها و کمبودهای موجود را از بین ببرد.
رییس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: همدلی میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برای ما ارزشمند بوده و با راه اندازی این دفتر می‌توانیم فعالیت‌ها و تعاملات را توسعه بخشیده و شاهد اتفاقات خوبی با همکاری این دو مجموعه باشیم.
جهاد دانشگاهی توانسته پلی میان دانشگاه، صنعت و جامعه باشد
سرپرست جهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: با وجود اینکه مدت کوتاهی از تاسیس جهاد دانشگاهی واحد بوشهر می‌گذرد توانسته پلی میان دانشگاه، صنعت و جامعه باشد و این در استان بوشهر فرصتی ارزشمند است تا شاهد عملکرد درخشان و ظرفیت‌های بسیار بالای این مرکز در ایجاد محیط‌های پویا و علمی در تمام حوزه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی به ویژه در زمینه اشتغال و توانمند سازی و خدمات ارزنده و موثر این نهاد باشیم.
هدی دشتی ادامه داد: امید است با راه اندازی این مرکز شاهد نوآوری، نواندیشی و فراهم ساختن یک محیط پویا برای فعالیت‌های هماهنگ و یکدست در جهت تحقیق و مطالعه همه جانبه دانشجویان، اساتید و نخبگان جوان در حوزه‌های مختلف بوده و مسیر اندیشه و تولید علم و کارآفرینی به همراه فهمی عمیق و وثیق را در پیش بگیریم.
به گزارش ایسنا؛ دفتر جهاددانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه با حضور نمایندگان این دو سازمان و طی حکمی از سوی علی احمدی‌زاده رییس جهاد دانشگاهی استان بوشهر "هدی دشتی" به عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد.

انتهای پیام/ م.ف1024

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
افتتاح     دفتر.جهاد.دانشگاهی     علی.احمدی‌زاده     هدی.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >