سی تی آنژیوگرافی از بافت ریه در رادیولوژی بیمارستان دیلم انجام شد

26 تير 1400
به گزارش روابط عمومی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم، برای اولین بار سی تی آنژیوگرافی از بافت ریه توسط متخصصین جوان و پرتلاش رادیولوژی و جراح عمومی بیمارستان دیلم انجام شد.

رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم در این خصوص اظهار داشت: به لطف خداوند و با همّت، اراده و پشتکار متخصص رادیولوژی این بیمارستان دکتر جور غلامی  و همچنین متخصص جراحی عمومی دکتر نگهبان، انجام سی تی آنژیوگرافی از بافت ریه برای بیماران مبتلا به آمبولی ریوی با موفقیت انجام شد.
دکتر فرید ده بزرگی افزود: تا قبل از این جهت درمان این‌گونه بیماران، به‌ناچار  بیمار به شهرستان‌های دشتستان و بوشهر اعزام می‌شدند که به لطف خدا و همّت همکاران، از این پس خودکفایی در زمینه بیماری‌های عروقی را شاهد خواهیم بود.
وی تصریح کرد: مجموعه رادیولوژی و سی‌تی‌اسکن بیمارستان دیلم به همّت خیرین و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دی‌ماه ۱۳۹۹ افتتاح شد که قدم بسیار مهم و بزرگی در راستای ارائه خدمات درمانی به مردم منطقه به خصوص در ایام همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ بوده است.
دکتر ده بزرگی از اقدامات فاخر خیرین شهرستان دیلم و همچنین تلاش و همّت  متخصصین بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) این شهرستان به خصوص واحد رادیولوژی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ب.گ ۴۰۴۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
سی‌تی‌آنژیوگرافی     دکتر.فرید.ده‌بزرگی     بیمارستان‌.بقیه‌الله‌الاعظم(عج)     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   26 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >