رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر؛
شاه بیت ایثار و فداکاری پرستاران را در روزهای بحران کرونا شاهد بودیم/گزارش تصویری

18 آذر 1400
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در جشن روز پرستار در شهر برازجان با تبریک میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، گفت: حماسه آفرینی در مقابله با کرونا باعث غرور، افتخار، نشانه انسانیت و فداکاری پرستاران عزیز است و می توان گفت شاه بیت فداکاری و ایثار این قشر زحمتکش و کم ادعا در ایام بحران کرونا متبلور شد.

دکتر سعید کشمیری اظهار کرد: میلاد خجسته بانوی صبر و ایثار و بصیرت به عنوان روز پرستار، زیبا و نیکو نامگذاری شده است که جامعه بزرگ پرستاری باید همواره با الگو پذیری از سیره عملی و رفتاری این بانوی مکرم در خدمت رسانی به مردم بکوشند.
وی تصریح کرد: رشادت ها و از خود گذشتگی های پرستاران در همیشه ایام قابل وصف نیست و زحماتشان ارج و قرب زیادی دارد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در این جشن اظهار داشت: خداوند را شاکریم که با تلاش شبانه روزی کادر درمان، بسیج مردمی و همه عزیزانی که صادقانه و عاشقانه پای کار آمدند و همچنین آگاهی مردم عزیز،کرونا تا حدودی مهار شده است.
دکتر کشمیری خاطر نشان کرد: در این روزهای کم خطر نباید سهل انگاری کنیم چون تا مهار قطعی این بیماری خطر همچنان باقی بوده و باید دستور العمل های بهداشتی رعایت شود.
وی افزود: شهرستان دشتستان بخاطر وسعت و گستردگی زیادی که دارد قطعا از لحاظ مراجعه بیماران مختلف به مراکز درمانی نیز قابل توجه است و شاهد بودیم در روزهای سخت کرونایی فشار بسیار سنگینی بر نیروهای درمانی بخصوص پرستاران عزیز وارد شد ولی با شجاعت و قدرت و حس به همنوع ایستادگی کردید و حماسه ها آفریدید که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
تقدیر وتجلیل از پرستاران شهرستان دشتستان با حضور فرماندار دشتستان ، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مشاور اجرایی رییس علوم پزشکی استان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نائب رئیس شورای اسلامي شهر برازجان ، سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان ، سرپرست شهرداری برازجان، معاون اجرایی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان برگزار شد.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    روز.پرستار     رییس     دکتر.سعید.کشمیری     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   18 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >