با کاهش رعایت پروتکل‌ها در استان بوشهر؛
تعداد بستری‌ها در بیمارستان‌های استان به 140 بیمار رسید

15 بهمن 1400
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ پنجشنبه 14 بهمن ماه، 140 نفر است.

دکتر جعفر زارعی زاده در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 58 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که ابتلای 7 مورد از آن‌ها به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 11 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی، 2 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر زارعی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده، بیان کرد: خوشبختانه امروز  مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 45 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 14 مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکتر زارعی زاده افزود: تا کنون 2039  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
وی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 93971  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: با توجه به وضعیت قرمز 5 شهرستان و وضعیت نارنجی 4 شهرستان در استان بوشهر زنگ خطر به صدا درآمده و باید از هر گونه تجمع دوری شود.
دکتر زارعی زاده بیان کرد: از هم استانی‌های شریف خواهشمندم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و استفاده از ماسک را فراموش نکنند تا شاهد از دست دادن هم استانی دیگر نباشیم.

انتهای پیام/ ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     موارد.جدید.بستری     کرونا.ویروس     استان.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   15 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >