به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
نشست مدیران و کارشناسان ادارات سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت کلان منطقه ۵ برگزار شد/ گزارش تصویری

30 آذر 1401
مسئول اداره خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نشست هم‌اندیشی مدیران و کارشناسان ادارات سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت کلان منطقه ۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمود عبدالهی در این نشست اظهار داشت: هم‌اندیشی مدیران و کارشناسان خیرین سلامت دانشگاه‌ها می‌تواند باعث هم‌افزایی و رشد بهتر این دانشگاه‌ها در جذب بهتر و بیشتر خیرین سلامت شود.
استفاده از توان و ظرفیت دانشگاه‌های دیگر در راستای توسعه سلامت
وی بابیان اینکه تعامل مؤثر و همه‌جانبه ادارات خیرین به شناخت بهتر و بهینه فضاهای جدید همکاری بین بخشی می‌انجامد تصریح کرد: استفاده از توان و ظرفیت دانشگاه‌های دیگر در راستای توسعه سلامت بسیار مؤثر خواهد بود
حجت‌الاسلام عبدالهی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راستای اهداف سلامت‌محور خود سعی در تعامل و ارتباط مؤثر با سایر دانشگاه‌های جنوب کشور مخصوصاً شهر شیراز که یکی از قطب‌های مهم درمانی کشور است داشته و در این زمینه توانسته بیمارانی که نیاز به ادامه درمان در سایر نقاط کشور داشته‌اند رو با همکاری و ارتباط از سازمان‌های مردم‌نهاد سلامت دانشگاه کلان منطقه جنوب کشور و سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی را به‌صورت ساماندهی شده اعزام و به درمان بهتر آن‌ها کمک می‌کند.
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: مطالبات و خواسته باید با زبان علمی درخواست شود و در صورت رعایت قوانین مطالبه سرعت پذیرش و تصویب مضاعف خواهد شد.
دکتر عیسی صفوی اظهار داشت: جایگاه خیرین و سمن‌های سلامت فقط، دادنی نیست، بلکه گرفتنی است و با فعالیت‌های علمی این جایگاه حاصل می‌شود.
اجلاس مدیران و کارشناسان حوزه خیرین و سازمان‌های مردم‌نهاد کلان منطقه ۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
کلان منطقه ۵ کشور شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، بوشهر، بندرعباس، یاسوج، لارستان، گراش، جهرم، فسا است.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کلان.منطقه.     ۵     خیرین.سلامت     محمود.عبدالهی     دکتر.عیسی.صفوی     نشست    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >