بهره‌برداری از طرح توسعه بخش آی سی یو بیمارستان زینبیه شهرستان دشتی با حضور وزیر بهداشت/ گزارش تصویری

11 اسفند 1401
طرح توسعه بخش آی سی بیمارستان زینبیه شهرستان دشتی در استان بوشهر که با اعتباری بالغ‌بر ۱۵ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده، با حضور وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید.

وزیر بهداشت در حاشیه افتتاح این بخش، اظهار داشت: امروز تعدادی از پروژه‌های حوزه سلامت در استان بوشهر افتتاح می‌شود که افتتاح طرح توسعه بخش آی سی یو بیمارستان زینبیه با ظرفیت ۸ تخت از جمله این طرح‌هاست.
دکتر بهرام عین‌اللهی با بیان اینکه در یک سال گذشته رشد بسیار خوبی در تأمین پزشکان متخصص در استان بوشهر داشته‌ایم، گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در وزارت بهداشت در تقویت بومی گزینی، شاهد حل مشکل نیروی انسانی تخصصی به‌ویژه در مناطق محروم و کمتر برخوردار کشور باشیم.
 وزیر بهداشت تصریح کرد: امتیازاتی برای خدمت پزشکان متخصص در مناطق محروم در نظر گرفته‌ایم. همچنین علاوه بر پر شدن صندلی‌های آزمون دستیاری برای اولین بار در سال جاری، سهمیه بومی برای تربیت متخصص از بین پزشکان بومی اختصاص داده‌ایم.
 دکتر عین‌اللهی ادامه داد: رئیس بیمارستان کنگان امروز عنوان می‌کرد که ۴۵ پزشک متخصص در این شهرستان خدمت‌رسانی می‌کنند که بی‌سابقه است اما نیازهای زیادی در تأمین نیروی انسانی متخصص داریم که با برنامه‌ریزی‌های وزارت بهداشت با رویکرد بومی گزینی، شاهد کاهش چشمگیر این مشکلات در سال‌های آینده خواهیم بود.
دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین محلی شهرستان دشتی در این بازدید وزیر بهداشت را همراهی می‌کردند.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     افتتاح     وزیر.بهداشت     دکتر.بهرام.عین‌اللهی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     بیمارستان.زینبیه    
شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >