سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی گناوه:
نوجوانان ۱۳ و ۱۷ ساله اولین مجروحان چهارشنبه‌سوری استان بوشهر در سال ۱۴۰۱

21 اسفند 1401
سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی گناوه از اولین حادثه چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر خبر داد و گفت: نوجوانان ۱۳ و ۱۷ ساله اولین مجروحان چهارشنبه‌سوری استان بوشهر در سال ۱۴۰۱ بوده‌اند.

دکتر عصمت حیدری در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اظهار داشت: در این حادثه پسر نوجوان ۱۳ ساله‌ای با انفجار مواد محترقه دست‌ساز دچار مصدومیت شده است.
سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی گناوه تصریح کرد: مصدوم دچار ۱۵ درصد سوختگی و شکستگی در ناحیه دست چپ شده است.
وی اظهار داشت: مصدوم دیگر نیز نوجوان ۱۷ ساله که دچار سوختگی در قسمت پا در حین ساختن ترقه دست‌سازشده بود  از بهبهان برای مداوا به بیمارستان گناوه اعزام و در این بیمارستان بستری و تحت درمان است.
دکتر حیدری اضافه کرد: مصدوم پس از وقوع حادثه از شهرستان جم به بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه انتقال‌یافته و پس از دریافت درمان‌های اولیه جهت تکمیل روند درمان در بخش حاد سوختگی بستری شده است.
سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی گناوه بیان داشت: حادثه تنها برای کسانی که مواد محترقه استفاده می‌کنند اتفاق نمی‌افتد بلکه سازندگان این مواد و حتی عابرین نیز ممکن است در معرض سوانح و حوادث مشابه قرار گیرند.
دکتر حیدری تأکید کرد: در روزهای پایانی سال، والدین محترم ضمن نظارت بیشتر بر رفتار فرزندان خویش، از اقدامات و رفتارهای پرخطر آنان ممانعت به عمل‌آورده و توصیه‌های ایمنی کارشناسان را در این زمینه جدی بگیرند.

انتهای پیام/ ۱. ش ۴۰۶۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
چهارشنبه‌سوری     دکتر.عصمت.حیدری     بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >