رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۴۰۰۰ نفر از خدمات بیمارستان کنگان در ۸ روز گذشته بهره‌مند شده‌اند/ گزارش تصویری

7 فروردين 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۴ هزار نفر از خدمات بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در ۸ روز گذشته بهره‌مند شده‌اند.

دکتر حسن ملکی زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: تلاش‌های بی‌شائبه پرسنل مراکز بهداشتی و درمانی در سراسر استان بوشهر به‌خصوص در این ایام قابل ارج و تقدیر است.
وی تصریح کرد: آمار مراجعین درمانگاه عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ الی ۶ فروردین ۱۴۰۲ بیش از ۲۰۰۰ نفر بوده است.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: در ۸ روز گذشته بیش از ۴ هزار نفر از خدمات این مرکز درمانی بهره‌مند شده‌اند که شامل ۲ هزار و ۴۵۰ نفر مراجعه‌کننده به درمانگاه عمومی، ۸۵۰ نفر مراجعه‌کننده به اورژانس، ۵۰۰ نفر مراجعه‌کننده به بخش تصویربرداری شامل ام آر آی، سی‌تی‌اسکن و رادیولوژی، ۴۰۰ نفر مراجعه‌کننده به آزمایشگاه، ۱۷۵ نفر مراجعه‌کننده به درمانگاه تخصصی کوثر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بازدید کرد و ضمن اهدای شاخه گل و تبریک سال نو به پرسنل و بیماران بستری در این بیمارستان، در جریان وضعیت ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.
در این بازدید دکتر محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و تعدادی از مسئولین واحدهای این مرکز درمانی حضور داشتند.
انتهای پیام/

کلمات کلیدی:
بازدید     نوروز1402     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   7 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >