مسئول واحد سلامت محیط کنگان:
۴۴۹ مورد بازرسی از مراکز و اماکن در برنامه مدیریت سلامت نوروزی شهرستان کنگان انجام شده است

9 فروردين 1402
مسئول واحد سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: ۴۴۹ مورد بازرسی از مراکز و اماکن در برنامه مدیریت سلامت نوروزی شهرستان کنگان انجام شده است.

نوید اسماعیلی اظهار داشت: کارشناسان (بازرسین) سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و مراکز خدمات جامع سلامت تابعه در برنامه سلامت نوروزی از تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱ لغایت ۷ فروردین ۱۴۰۲ در برنامه کشیک و نظارت ۹۰۱ ساعت فعالیت داشته‌اند که از این میزان ۵۰۱ ساعت در خارج از وقت اداری و روزهای تعطیل بوده است.
مسئول واحد سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: در راستای مدیریت سلامت نوروزی و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی حساس، ۴۴۹ مورد بازرسی به‌عمل‌آمده که در این مدت ۲۴ مورد اخطاریه بهداشتی صادر گردیده و ۲۲ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ‌مصرف گذشته جمع‌آوری‌شده است.
وی تصریح کرد: تعداد برنامه‌های آموزشی در این مدت ۳۱۹ برنامه بوده که ۴۳۶ نفر اعم از صنوف، پرسنل بهداشتی و عموم مردم مخصوصاً مسافرین نوروزی آموزش‌های لازم را به‌صورت چهره به چهره دیده‌اند.
مسئول واحد سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: تعداد موارد سنجش پارامترهای محیطی با دستگاه‌های پرتال را ۲۹۶ مورد و تعداد موارد کلر سنجی از آب آشامیدنی را ۲۷۵ مورد بوده است در ضمن نمونه‌های آب‌گرفته شده جهت آزمایش میکروبی ۹۴ نمونه بوده است.انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰
 آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     نوروز.1402     سلامت.نوروزی     نوید.اسماعیلی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >