رئیس بیمارستان زینبیه خورموج:
تقویت زیرساخت‌های بیمارستان زینبیه از اولویت اساسی برخوردار است

11 ارديبهشت 1402
رئیس بیمارستان زینبیه خورموج گفت: تقویت زیرساخت‌های بیمارستان زینبیه از اولویت اساسی برخوردار است.

دکتر علی بهنام مجرد در دیدار با فرماندار شهرستان دشتی که به مناسبت هفته سلامت صورت گرفت اظهار داشت: در سال گذشته به همت کارکنان بیمارستان زینبیه خدمات متنوعی به مراجعین ارائه شد که از جمله این خدمات می‌توان به ارائه ۱۸ هزار و ۵۰۰ ویزیت تخصصی، ۶۰ هزار ویزیت عمومی و بالغ‌بر ۱۱۰ هزارخدمت اورژانسی در کنار خدمات پاراکلینیکی اشاره کرد.
وی تصریح کرد: در سال قبل ۲۸۵۰۰ خدمت آزمایشگاهی، ۶ هزار و ۵۰۰ خدمت سونوگرافی، ۲ هزار و ۵۰۰ خدمت رادیولوژی و ۵ هزار و ۷۰۰ خدمت سی‌تی‌اسکن به مراجعین بیمارستان زینبیه ارائه شده است.
وی همچنین از انجام هزار و ۲۵۰ عمل جراحی و ارائه ۷ هزار و ۳۰۰ خدمت بستری، ۶ هزار و ۵۰۰ خدمت دیالیز و انجام هزار و ۳۰ مورد زایمان در مدت یاد شده خبر داد.
رئیس بیمارستان زینبیه اظهار داشت: با پیگیری فرماندار شهرستان دشتی و مساعدت رئیس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال جاری تخصیص نیروهای تخصصی به این بیمارستان رضایت‌بخش بوده است.
وی به لزوم تقویت زیرساخت‌های بیمارستان زینبیه اشاره کرد و افزود: تقویت زیرساخت‌های بیمارستان زینبیه از اهمیت و اولویت اساسی برخوردار است و در دستور کار قرار دارد. قرار دارد.


انتهای پیام/ م. ا ۳۰۴۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     فرماندار     دکتر.علی.بهنام‌مجرد     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >