طرح پیمایش فرهنگی مراکز درمانی کلید خورد

16 ارديبهشت 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه هشتمین ایستگاه بازدیدهای جامع نظارتی معاونت درمان در بیمارستان بقیه‌الله اعظم (عج) دیلم صورت گرفت گفت: طرح پیمایش فرهنگی مراکز درمانی کلید خورد.

دکتر احمد یزدان پناه اظهار داشت: این بازدید با حضور مدیران ستادی، نماینده غذا و دارو و تیم درمان بیمارستان بقیه‌الله دیلم (عج) انجام شد.
وی از آغاز طرح پیمایش فرهنگی مراکز درمانی خبر داد و افزود: در این بازدید با دستور ریاست محترم دانشگاه طرح پیمایش فرهنگی کلید خورد.
دکتر یزدان پناه افزود: حوزه فرهنگ حوزه پیچیده‌ای است که بایستی توسط متخصصین آن نسبت به ایجاد بستر و با اصلاح رویکردی فرهنگی اقدام نمود.
وی تصریح کرد: در این راستا با همت معاون دانشجویی و فرهنگی و حضور مدیر فرهنگی دانشگاه برنامه‌های متنوعی در دستور کار قرار گرفته است که امید است با اجرای این برنامه‌ها با افزایش آگاهی شاهد توسعه فرهنگ غنی اسلامی ایرانی باشیم.
دکتر یزدان پناه با بیان اینکه شهرستان دیلم به لحاظ جغرافیایی محل اتصال 3 استان کهکیلویه و بویر احمد، بوشهر و خوزستان است، خاطرنشان کرد: توسعه زیرساخت‌های درمانی شهر دیلم و بهبود عملکرد بیمارستان بقیه‌الله (عج) در دستور کار معاونت قرار دارد.
وی ضمن تقدیر از حضور خیرین در کمک به دانشگاه در ایجاد زیرساخت‌های درمانی در شهرستان افزود: این تلاش‌ها در راستای تحقق عدالت در دسترس و افزایش رضایتمندی مردم بوده است.
در این دیدار مدیران ستادی از بخش‌های مختلف در مرکز بازدید به عمل‌آورده و در خاتمه جلسه جمع‌بندی به بررسی نقاط قوت و قابل‌بهبود بخش‌ها پرداختند.
انتهای پیام/ م.ب 3060

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیمایش.فرهنگی     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.بقیه‌الله     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >