رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر خبر داد؛
خانواده گرفتار در آب‌های نمکی بوشهر توسط پرسنل اورژانس نجات یافتند

12 تير 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر از نجات خانواده مهمان استان بوشهر گرفتار شده در آب‌های نمکی و لجنی توسط پرسنل اورژانس خبر داد.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: خانواده‌ای که به‌عنوان مهمان در شهر بوشهر حضور داشتند، به طرز ناگهانی در برابر یک حادثه تلخ قرار گرفتند.
وی بابیان اینکه در این روزهای گرم تابستان، شاهد یک عملیات نجات بی‌نظیر در بوشهر بودیم گفت: خودروی این خانواده در جاده به علت سرعت‌بالا به دریا سقوط کرده بود و آن‌ها در آب‌های نمکی و لجنی گرفتار شده بودند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: همان‌طور که آن‌ها در تقلا در شوره‌زار دریا بودند، تیم عملیات پزشکی اورژانس با شجاعت و تلاش فراوان وارد عمل شدند.
وی بیان کرد: گرمای زیاد و خطر و تنش حس می‌شد، اما این مردان غیور تمام تلاششان برای نجات همنوعانشان بود و باوجود گرمای آفتاب و خستگی فراوان، آن‌ها هیچ لحظه‌ای را تلف نکردند و به‌سرعت عملیات نجات را آغاز کردند.
دکتر موسوی ادامه داد: ساعت‌ها طول کشید تا کارشناسان فوریت‌های پزشکی توانستند مصدومان را از وضعیت بحرانی خارج کرده و پس از اقدامات درمانی لازم و ضروری برای ساعت‌های طلایی اولیه، مددجویان به بیمارستان منتقل شدند تا اقدامات و بررسی‌های جدیدتر صورت گیرد.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌دریغ پرسنل اورژانس، از شجاعت و انسان‌دوستی‌شان سخن به میان آورد و افزود: معتقدم تنها با همبستگی و تلاش مشترک، می‌توانیم در شرایط دشوار به موفقیت دست پیدا کنیم.
دکتر موسوی اضافه کرد: با این عملیات نجات بی‌نظیر، تیم اورژانس نشان داد که همیشه در کنار مردم است و همواره و در تمامی لحظات در کنار و همراه آن‌هاست.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: این داستان شجاعت، تلاش و همبستگی است که نشان می‌دهد در حضور تیم اورژانس، هیچ موقعیتی بی‌امیدی نیست و همواره امید و نجات وجود دارد.
انتهای پیام/ ز.ن 50000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آب‌های.نمکی     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی        

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >