در سه ماهه اول سال جاری در تنگستان صورت گرفت:
امداد رسانی اورژانس 115 به 688 بیمار و مصدوم/نوسازی تجهیزات اورژانس به ارزش 8 میلیارد ریال

2 امرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در سه ماهه اول سال جاری اورژانس 115 تنگستان به یاری 688 بیمار و مصدوم شتافته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ماه زرافشون رفیعی بیان داشت:  اورژانس 115 تنگستان با توجه به رسالت خود در حال خدمت رسانی به مردم می باشد.
وی ادامه داد : در ماموریت های انجام شده  166 مورد مربوط به تصادفات جاده ای بوده که موجب امداد رسانی به 249 مصدوم در این حوادث شده است.
رفیعی تصریح کرد : در اعزام های صورت گرفته اورژانس 115 تنگستان 66 مورد نیز مربوط به بیماری های قلبی و تنفسی بوده که 49 مورد اعزام بیمار قلبی و 17 مورد نیز به بیماران دارای مشکلات تنفسی اختصاص داشته است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: پس از انجام اقدامات اولیه اورژانسی برای بیماران در صورت لزوم بیمار به بیمارستان اعزام می شود که در سه ماهه اول سال جاری 386 مورد اعزام به بیمارستان توسط اورژانس 115 صورت گرفته و 173 مورد نیز با رضایت شخصی پس ازامداد رسانی و بهبود فرد در محل، اعزام به بیمارستان صورت نگرفته است.
رفیعی تصریح کرد: با توجه به اهمیت اورژانس 115 و در راستای اطمینان از سلامت تجهیزات  در سه ماهه اول سال جاری 8 میلیارد و پانصد میلیون ریال به تعمیر و بازسازی آمبولانس ها در تنگستان اختصاص یافته است.


انتهای پیام/ ن.ا 3010
آخرین اخبارحوزه سلامت را ازما بخواهید


کلمات کلیدی:
اورژانس115     ماه‎‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   2 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >