ارتقای خدمات حیاتی در اورژانس ضروری است

8 شهريور 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آشنایی با جدیدترین پروتکل‌ها و فنون، تقویت توانمندی‌های اورژانس و ارتقای خدمات حیاتی در اورژانس ضروری است.

دکتر سید حسین موسوی در حاشیه کارگاه سه‌روزه تعمیر و نگهداری آمبولانس و موتورلانس و اتوبوس آمبولانس در اورژانس ۱۱۵ بوشهر اظهار داشت: این کارگاه، با حضور مدرسان مجرب سازمان اورژانس کشور، به‌صورت تئوری و عملی برگزار شد.
وی تصریح کرد: در طی این سه روز، همکاران اورژانس بوشهر، تکنسین‌ها، مسئولان اورژانس شهرستان‌ها و مسئولین پایگاه‌های سراسر استان، همچنین همکاران اورژانس دانشگاه‌های شیراز، جهرم، فسا، لارستان، گراش، هرمزگان و یاسوج نیز حضور فعال داشتند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: قبل از برگزاری این کارگاه، مراکز قطب کشور تنها میزبان چنین کلاس‌هایی بودند که با تلاش‌های اداره آموزش اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه، اورژانس بوشهر توانست برای اولین بار به‌عنوان میزبان این کارگاه آموزشی با حضور مدرسان مجرب سازمان اورژانس کشور باشد.
دکتر موسوی، در مورد اهمیت و ضرورت برگزاری این کارگاه آموزشی خاطرنشان کرد: با توجه به ارزش بالای ناوگان اورژانس و هزینه‌های بالای تعمیر و نگهداری آن‌ها، برگزاری این‌گونه کارگاه‌ها امری ضروری است.
در پایان این کارگاه، به نفرات برتر لوح سپاسی از طرف رئیس اورژانس اهدا شد. این کارگاه، علاوه برافزایش دانش و مهارت‌های همکاران اورژانس، به افزایش همبستگی و همکاری بین ارگان‌های مختلف اورژانس نیز کمک کرد.
انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تعمیر.آمبولانس     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی        

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >