استاندار بوشهر:
ساخت بیمارستان جایگزین ۱۷ شهریور برازجان روند قابل‌قبولی دارد

6 آبان 1402
استاندار بوشهر گفت: روند ساخت بیمارستان جایگزین ۱۷ شهریور برازجان قابل‌قبول و خوب است.

احمد محمدی زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان جایگزین ۱۷ شهریور برازجان در دومین اردوی راهیان پیشرفت در استان بوشهر اظهار داشت: بیمارستان جایگزین ۱۷ شهریور برازجان نقش مهم و محوری دارد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه خوشبختانه در اقدامی خوبی که توسط دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انجام شد، پیمانکار جدید این پروژه انتخاب شد افزود: در سفر دوم رئیس‌جمهوری به استان بوشهر مصوباتی برای تکمیل این بیمارستان صورت گرفته است و منابع تکمیل بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان به دستور رئیس‌جمهور تعیین شده است.
دومین اردوی راهیان پیشرفت در استان بوشهر با حضور استاندار و پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار و از تعدادی پروژه‌های عمرانی و اقتصادی مهم استان بازدید شد.
بازدید از بیمارستان جایگزین فاطمه زهرا (س)، بیمارستان خصوص بوشهر، مرکز بیماری‌های خاص، بخش اورژانس بیمارستان شهید گنجی برازجان، پانسیون 16 واحده بیمارستان شهید گنجی برازجان از جمله برنامه‌های دومین اردوی راهیان پیشرفت در استان بوشهر بوده است.
بازدید از آب‌شیرین‌کن ۷۰ هزار مترمکعبی نیروگاه اتمی بوشهر، سد دالکی، پروژه‌های نهضت ملی مسکن و بازدید از کارگاه آزادراه بوشهر شیراز از دیگر برنامه‌های دومین اردوی راهیان پیشرفت در استان بوشهر بوده است.
با تأکیدات ریاست جمهوری اسلامی ایران دکتر رئیسی مبنی بر راه‌اندازی اردوهای راهیان پیشرفت، بوشهر از استان‌های پیشگام در این راستا بوده و امروز دومین مرحله این اردوها با حضور احمد محمدی زاده استاندار بوشهر با همراهی پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد.
در این برنامه که از ساعت ۶ صبح آغاز شد، از تعدادی از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی مهم استان بازدید و مدیران و مجریان پروژه‌ها نیز آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح‌ها را تشریح کردند.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     اردو     راهیان.پیشرفت     استاندار     احمد.محمدی‌زاده     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >