فرماندار تنگستان:
باید از ظرفیت خیرین سلامت در حوزه بهداشت و درمان استفاده شود

19 آذر 1402
فرماندار تنگستان گفت: خیرین سلامت می‌توانند کمک شایانی در جهت توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی انجام دهند لذا باید از ظرفیت خیرین سلامت در حوزه بهداشت و درمان استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان؛ احمد لطفی در آیین افتتاح خانه بهداشت گورک خورشیدی تنگستان که با همکاری خیر سلامت احداث‌شده است بیان داشت: امروز یک کار بزرگ و ارزشمند با همکاری خیرین سلامت در جهت کمک به‌سلامت عمومی انجام‌شده و این‌گونه کارها باید به‌عنوان الگو و کارهای ماندگار به مردم معرفی شود.
فرماندار تنگستان اظهار داشت: طی دو سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توجه خوبی به بخش بهداشت و درمان تنگستان داشته و در این مدت خانه بهداشت‌های گورک خورشیدی، خانه بهداشت گورک جمال، مرکز خدمات جامع سلامت گورک سادات، مرکز خدمات جامع سلامت بنجو و پایگاه سلامت شهر اهرم مراحل احداث آن‌ها شروع‌شده و در مرحله بهره‌برداری قرارگرفته‌اند ضمن اینکه تلاش‌های زیادی در جهت توسعه و تجهیز بخش‌های بیمارستانی نیز انجام‌شده است.
لطفی تصریح کرد: خوشبختانه دولت نگاه ویژه‌ای به بحث سلامت مردم دارد و در همین راستا پویش ملی غربالگری دیابت و فشارخون بالا در راستای شناسایی بیماران در معرض خطر و مبتلا به دیابت و فشارخون در تنگستان در حال اجراست.
وی ضمن دعوت از مردم برای شرکت حداکثری در این پویش ادامه داد: در حال حاضر سلامت 57 درصد از مردم تنگستان در این طرح موردبررسی و ارزیابی قرارگرفته و انتظار می‌رود با همکاری مردم با مجموعه شبکه بهداشت و درمان تنگستان، صد درصد گروه هدف این پویش ازلحاظ سلامتی بررسی شوند.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خیرین.سلامت     افتتاح     فرماندار     احمد.لطفی     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >