تکنسین‌های اورژانس گناوه قهرمانانی شجاع و تعهدمند در حادثه تلخ سه‌راه محمد صالحی

21 بهمن 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر گفت: نوزدهم بهمن‌ماه سال جاری حادثه‌ای تلخ در سه‌راه محمد صالحی گناوه رخ داد که زندگی یک فرد را گرفت و یک فرد دیگر را به‌شدت مصدوم کرد.

دکتر سید حسین موسوی در مصاحبه با روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر ادامه داد: این حادثه نه تنها برای افراد درگیر، بلکه این‌گونه حوادث تمام جامعه را متأثر می‌کند، اما در این میان، نباید فراموش کرد که همچنان هم قهرمانانی وجود دارند که با شجاعت و تعهد خود، به نجات دیگران می‌پردازند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر گفت: افرادی که در مواجهه با چنین حوادثی، با هوشیاری و تسلط بر شرایط، به کمک مصدومان می‌رسند و آن‌ها نجات می‌دهند، آن‌ها نوری هستند که در تاریکی حوادث، برای مردم روشنایی می‌بخشند وامید می‌دهند.
وی افزود: در این حادثه ناگوار یک نفر فوت شده بود و یک مصدوم با هوشیاری پایین به جا گذاشته شده بود، تکنسین‌های اورژانس با تمام توان و تخصص خود، مصدوم را از گل‌ولای بیرون کشیده و اقدامات تخصصی را برای نجات او انجام دادند، این زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه‌شان، واقعاً قابل‌تقدیر است.
دکتر موسوی اظهار داشت: هیچ رسته‌ای در حیطه بهداشت و درمان دارای تحصیلات دانشگاهی تخصصی هم‌زمان کار تخصصی خودش و میدان و عملیات و نجات را به این اندازه باهم انجام نمی‌دهد، این نشان از تعهد، شجاعت و تخصص بالای تکنسین‌های اورژانس است که با هوشیاری و تسلط بر شرایط، به کمک مصدومان می‌رسند و آن‌ها را حتی در بدترین شرایط نجات می‌دهند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر بیان کرد: با دیدن این تصویر، مسلم می‌شود که قهرمانانی در جامعه وجود دارند که با شجاعت و تعهد، به نجات دیگران می‌پردازند. امیدواریم که تکنسین‌های اورژانس، همیشه با سلامتی و موفقیت مواجه شوند و همیشه به‌عنوان قهرمانانی شجاع و تعهدمند در ذهن‌ها بمانند.
انتهای پیام/

 


کلمات کلیدی:
رییس.اورژانس.115     دکتر.سیدحسین.موسوی     گناوه     عملیات.نجات    

تاریخ بروز رسانی:   21 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >