در نوروز امسال؛
تعداد مأموریت‌های اورژانس استان بوشهر ۲۰ درصد کاهش یافت/ افزایش ۶ درصدی مأموریت‌های تصادفی جاده‌ای اورژانس استان بوشهر

5 فروردين 1403
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در نوروز امسال، تعداد مأموریت‌های اورژانس استان بوشهر ۲۰ درصد کاهش یافت.

دکتر سید حسین موسوی اظهار کرد: مأموران اورژانس استان بوشهر با همه ظرفیت‌ها در راستای خدمات‌دهی به مردم مشغول به فعالیت و انجام مأموریت‌های محوله هستند.
وی با اشاره به آماده‌باش اورژانس هوایی، موتور آمبولانس و اتوبوس آمبولانس در ایام نوروز بیان کرد: تکنسین‌های اورژانس استان بوشهر با آماده‌باش و استقرار در کنار جاده و کمپ امدادرسانی می‌کنند.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: طی نوروز امسال تاکنون هزار و ۸۹ مأموریت توسط اورژانس استان بوشهر ثبت شده که نسبت به سال قبل ۲۰ درصد کاهش دارد.
وی با اشاره به افزایش ۶ درصدی مأموریت‌های تصادفی جاده‌ای اورژانس استان بوشهر در ایام نوروز امسال خاطرنشان کرد: کارشناسان اورژانس به مأموریت‌های غیر تصادفی با ۷۱۶ مأموریت و ترافیکی با ۳۷۳ مأموریت خدمات فوریت‌های پزشکی ارائه دادند.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن اشاره به پاسخگویی به ۴ هزار و ۸۰۰ تماس با مرکز پیام اورژانس این استان اظهار کرد: اورژانس ۱۱۵ به‌صورت متمرکز در مرکز استان با حضور کارشناسان پرستاری و پزشک به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی است.
وی افزود: طرح امداد نوروزی سال از ۲۴ اسفند سال ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین سال جاری ادامه دارد و گروه‌های اورژانس با آماده‌باش و استقرار در کنار جاده امدادرسانی می‌نمایند.
دکتر موسوی عنوان داشت: همچنین در این ایام اورژانس هوایی، موتور آمبولانس و اتوبوس آمبولانس نیز برای ارائه خدمات به هم‌وطنان در حال آماده‌باش قرار دارد
انتهای پیام/ز.ن ۵۰۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
مأموریت‌های.اورژانس     نوروز1403     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   5 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >